انتخابات یک پدیده سیاسی مهم و مبارک در کشور است

0
اشتراک

انتخابات یک پدیده سیاسی مهم و مبارک در کشور است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار نورعلی یاری در در همایش سالیانه کلانتری ها و پاسگاه های فرماندهی انتظامی استان ایلام اظهار کرد: در کنار ایجاد امنیت انتخابات، مأموران پلیس تحت هیچ شرایطی به نفع و یا ضرر کاندیدای خاصی حق تبلغ ندارند.
وی افزود: ستورالعمل جامع انتخابات را تدوین و به کلیه واحدها ابلاغ تا به فضل الهی یک بستر مهم امنیتی را فراهم کنیم تا مردم به راحتی در پای صندوق های رأی حضور پیدا کند و رأی خود را در صندوق اخذآراء بیاندازند.
فرمانده انتظامی استان ایلام در بخش دیگری از سخنان خود به جشن های پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر اشاره کرد و گفت: ما بایستی انشاءا… پوشش های امنیتی ، انتظامی و ترافیکی را فراهم کنیم.
وی راهپیمایی ۲۲ بهمن را یک روز تاریخی برای ملت ایران خواند و خاطرنشان کرد: این روز یوم ا.. و روز پیروزی خون بر شمشیر است که باید این روز را قدر بدانیم و نیروی انتظامی استان تمامی تمهیدات لازم برای شرکت هرچه باشکوه تر مردم اندیشیده است.
سردار یاری به دستورالعمل شورای عالی تحول در کلانتری ها و پاسگاه ها اشاره کرد و یادآور شد: این دستورالعمل در واقع روتوشی از بحث مدیریت مکنا است که به دنبال فرمان مقام معظم رهبری تدوین شده است.
وی گفت: مقام معظم رهبری در دیدار فرماندهان انتظامی استان ها فرمودند’کلانتری ها و پاسگاه ها مظهر حاکمیت نظام اسلامی است’.
این مقام ارشد انتظامی استان یادآور شد: در راستای عمل به فرامین رهبری بایستی بهترین جوانان تحصیلکرده ، خبره، بانزاکت و با مهارت در کلانتری ها و پاسگاهها حضور داشته باشند تا بتوانند پاسخگوی مردم باشند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: در تحقق امنیت پایدار استان بایستی از ظرفیت عظیم خیرین امنیت ساز استفاده شود و در این راه هیچ منع قانونی نداریم.
وی افزود: وقتی قرار است از ظرفیت خیرین امنیت ساز استفاده کنیم باید به آن چارچوب بدهیم و تمامی جوانب آن مهندسی و حسابرسی شود و نمایندگان نظارتی حفاظت و بازرسی در جلسات و برنامه های آن حضور مستمر داشته باشند تا شک و شبهه ای در این زمینه ایجاد نشود.
فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: به فضل الهی تا ۶ ماهه اول سال ۹۶ استان را گلستان خواهیم کرد.
وی گفت: ما در بحث تحول کلانتری ها و پاسگاهها ، ابتدا اماکن را کاملاً بازسازی می کنیم، تجهیزات اداری و امکانات را تأمین و بهترین خودروهایی که وجود داشته باشد را در اختیار قرار خواهیم داد.
وی به سلامت کارکنان در ناجا اشاره کرد و گفت: آنچه که برای ما در این سازمان از اهمیت بالایی برخوردار است سلامت کارکنان است.
فرمانده انتظامی استان ایلام یادآور شد: ما بایستی همیشه خداوند و ائمه اطهار را ناظر بر اعمال خود ببینیم و صحت عمل و سلامت کاری داشته باشیم.
دریافت کننده: حسن کهزادیان ** انتشار دهنده: شهریار حیدری فر
۶۱۱۹/۶۰۳۴

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.