توسعه زیرساخت‌های گردشگری بندرانزلی نیاز به کمک دولت دارد

0
اشتراک

توسعه زیرساخت‌های گردشگری بندرانزلی نیاز به کمک دولت دارد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندرانزلی، سعید آفتابی‌حسین صبح امروز در نشست بررسی وضعیت ترافیکی و حمل و نقلی این شهرستان با بیان اینکه بندرانزلی مقصد ترانزیت، واردات، صادرات و توریسم کشور است، اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا زیرساخت‌های حمل و نقلی انزلی گسترش یابد.

وی با بیان اینکه در مسیر توسعه زیرساخت‌های گردشگری بندرانزلی نیازمند کمک دولت هستیم، افزود: بر اساس قانون وزارت راه و شهرسازی، کشور و شهرداری در این زمینه مسئول هستند.

رئیس کمیسیون ترافیک و حمل و نقل شورای شهر بندرانزلی گفت: باید حمل و نقل عمومی در این شهر افزایش یافته و ناوگان حمل و نقل عمومی نوسازی و بهسازی شود تا مردم با سهولت از این ناوگان بهره ببرند.

آفتابی‌حسین با اشاره به بازسازی ۵ دستگاه اتوبوس فرسوده شهر بندرانزلی و بازگشت این خودروها به ناوگان حمل و نقل عمومی، تصریح کرد: ششمین اتوبوس بازسازی شده بر اساس استانداردها به زودی به ناوگان حمل و نقل عمومی انزلی ملحق می‌شود.

وی با بیان اینکه با اعتبار ۱۲ میلیاردی ناوگان حمل و نقل عمومی انزلی بهسازی شد، خاطرنشان کرد: جایگاه سی ان‌جی سردار شهید گل‌آور سازمان اتوبوس‌رانی بندرانزلی نیز پس از مدت‌ها بازگشایی و آماده خدمات به مردم است.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر بندرانزلی با اشاره به ضرورت تسریع در اجرای پروژه راه‌آهن رشت انزلی، اظهار داشت: در این خصوص نامه‌ای تنظیم و برای معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه ارسال می‌شود.

آفتابی‌حسین با بیان اینکه بندرانزلی یک برند جهانی است، افزود: در حوزه حمل و نقل عمومی آمادگی داریم تا از سرمایه‌گذاری داخلی در این حوزه بهره ببریم و شیوه‌نامه‌های سرمایه گذاری مصوب شرای چهارم را دارد.

وی با اشاره به آمادگی استقبال و  پذیرایی از ۴ میلیون مسافر نوروزی در شهر بندرانزلی، گفت: آسفالت معابر عمومی انزلی در مدت دوماه آینده و تا پایان سال در بسیاری از محورها بهسازی می‌شود.

رئیس کمیسیون ترافیک و حمل و نقل شورای شهر بندرانزلی خاطرنشان کرد: در مرمت آسفالت شهری انزلی از آسفالت سرد با بهره‌گیری حداکثری از مصالح موجود و با کمترین هزینه و دوام بالا بهره می‌گیریم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.