تحویل ۱۱ هزار واحد مسکونی به معلولان تا پایان سال ۹۷/ ایجاد بیش از ۱۴ هزار فرصت شغلی برای معلولان

0
اشتراک

تحویل ۱۱ هزار واحد مسکونی به معلولان تا پایان سال ۹۷/ ایجاد بیش از ۱۴ هزار فرصت شغلی برای معلولان

تحویل 11 هزار واحد مسکونی به معلولان تا پایان سال 97/ ایجاد بیش از 14 هزار فرصت شغلی برای معلولانانوشیروان محسنی بندپی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، طرح اعطای ۱۱ هزار واحد مسکونی به خانواده های دارای ۲ معلول و یا بیشتر در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: بر این اساس اعلام شد که خانواده هایی که تاکنون از نهادهای حمایتی کمکی برای دریافت مسکن دریافت نکرده و با دو معلول و یا تعداد بیشتری معلول زندگی می کنند و مسکن ندارند می توانند در این طرح شرکت کنند.

محسنی بندپی در خصوص زمان در نظر گرفته شده برای اتمام ساخت مسکن ویژه معلولان تصریح کرد: قرار است این طرح تا پایان سال ۹۷ به طور کامل اجرایی و واحدهای مسکونی به خانواده معلولان تحویل داده شود.

رئیس سازمان بهزیستی کشور خواستار همکاری هر چه بیشتر خیرین مسکن ساز در حوزه ساخت مسکن ویژه معلولان شد و اذعان کرد: طرح ساخت مسکن ویژه معلولان با کمک خیرین، بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان آغاز شده و درخواست ما این است که خیرین تا پایان این طرح در کنار سازمان بهزیستی کشور باشند.

وی با ارائه آماری از میزان اشتغال ایجاد شده برای قشر معلولان طی ۹ ماهه نخست سال جاری خاطرنشان کرد: در ۹ ماهه نخست سال ۹۵، بیش از ۱۴ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی را برای قشر معلولان کشور فراهم کرده ایم و امیدوار هستیم این آمار طی ماه های باقی مانده از سال ۹۵ افزایش داشته باشد.

انتهای پیام/

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.