تاج: سکوت ما همراه با تدبیر بود!/ بازی با مراکش هنوز لغو نشده است!

0
اشتراک

تاج: سکوت ما همراه با تدبیر بود!/ بازی با مراکش هنوز لغو نشده است!

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی تاج پس از برگزاری جلسه با علی‌اکبر طاهری در خصوص بازگشت ملی‌پوشان پرسپولیس از اردوی تیم ملی گفت: مسئولان پرسپولیس تماس گرفتند و گفتند می‌خواهند جلسه داشته باشند و اینجا آمده‌اند. طاهری امروز به اینجا آمد و با هم صحبت کردیم، اما من برای یک سری افراد متأسفم که می‌گویند فدراسیون سکوت کرده است.

وی افزود: منظور این افراد از سکوت چیست؟ مگر ما باید همان لحظه که اتفاقی رخ می‌دهد چیزی بگوییم؟ گاهی اوقات سکوتی که انجام می‌شود همراه با تدبیر است. صحبت‌هایی که می‌شود باید در مورد آن مدیریت شود اینکه یکسری مصاحبه‌هایی انجام دهیم که فلان سایت خوشش بیاید، خوب نیست و معنا ندارد. هنوز حرفی زده نشده نباید دنبال این باشیم که آنی جواب دهیم.

تاج عنوان کرد: امروز با طاهری در مورد این مسائل صحبت کردیم. اظهارات سرمربی پرسپولیس طبق ماده ۲۰ کمیته اخلاق و ماده ۷۲ انضباطی فیفا در رسانه‌ها به شکلی بوده که مسئولیت آن بر عهده خودش نیست. من به طاهری هم گفتم که اگر قرار است بحث و اعتراضی به برنامه تیم ملی صورت بگیرد باید به صورت مکتوب ارائه شود. اگر به این شکل باشد کار قانونی بوده است اما نباید چنین مصاحبه‌هایی انجام شود.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: خوب نیست که در مصاحبه‌هایشان بگویند چرا تیم ملی با سوریه جنگ زده مساوی کرده است، یا اینکه در فلان کشور اردو زده‌ایم، این صحبت‌ها در شأن افراد نیست و در حیطه اختیارات آنها هم نیست که بخواهند در مورد آن صحبت کنند. این مسائل را به طاهری گفتم. ما اگر سکوت می‌کنیم به خاطر تدبیر است، فدراسیون فوتبال وظیفه خود را می‌داند و هر اقدامی لازم باشد به موقع انجام می‌دهد. وقتی سازمان لیگ جلسه می‌گذاریم و همه می‌آیند یعنی اینکه تصمیم درستی گرفته شده است. اینکه می‌گویند اگر بازی با مراکش انجام می‌شد ما اعتراضی نمی‌کردیم خوب نیست چرا که بازی با مراکش هنوز لغو نشده است و ما پیگیر این موضوع هستیم که این بازی انجام شود.

ادامه دارد

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.