دیپلماسی کشور ۳ سال معطل برجام شد/ صحبت از شکست حصر امروز جایگاهی ندارد

0
اشتراک

دیپلماسی کشور ۳ سال معطل برجام شد/ صحبت از شکست حصر امروز جایگاهی ندارد

اکبر ترکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با تأکید بر اینکه ۹ دی سرآغاز نهضت و انقلاب جدیدی بود که به دست ملت ایران رقم خورد، اظهار داشت: بنابر فرموده رهبر معظم انقلاب حماسه ۹ دی مربوط به گروه یا دسته خاصی نیست، بلکه متعلق به اسلام و مردم مومن، انقلابی و جهادی سراسر کشور بود.

وی با بیان اینکه خداوند مردم را به این میدان آورد، افزود: مردم در این روز به میدان آمدند و از حاکمیت اسلام و نظام جمهوری اسلامی دفاع کردند.

عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی به نقش عوامل داخلی در ایجاد فتنه اشاره کرد و گفت: براساس نص صریح رهبر معظم انقلاب آن واقعه فتنه بود و سران فتنه‌ای نیز وجود دارند، آنها با دشمنان داخلی و خارجی هم‌دست شده و حقیقتا انقلاب اسلامی را تا لبه پرتگاه بردند.

وی با تأکید بر اینکه جرم سران فتنه نابخشودنی است، تصریح کرد: در پاسخ به صحبت‌هایی که امروز برخی افراد مطرح می‌کنند مبنی بر اینکه حصر کاهش یافته و کمرنگ شود باید گفت مردم ایران، خانواده معظم شهدا، حاکمیت اسلامی، رهبری و قوه قضائیه نسبت به سران قوه لطف و بزرگواری کرده‌اند.

ترکی گفت: اینکه سران فتنه مورد اشد مجازات قرار نگرفتند یک لطف بوده اما صحبت از شکستن حصر جایگاهی ندارد، مردم ما مومن و متدین هستند و اگر به اعتقادات دینی آنها اهانت شود سر بزنگاه به میدان آمده و پشت رهبرشان هستند و دشمنان نیز کاری از پیش نخواهند برد.

عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امام راحل فرمودند که آمریکا شیطان بزرگ است و هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، اینکه تصور کنیم مسئولان آمریکایی با یک لبخند خوبی ما را می‌خواهند خوش خیالی است.

وی ادامه داد: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند دشمنان به دنبال این هستند که ریشه حاکمیت اسلامی و اسلام را بزنند و دست بردار نیستند، مطمئنا ما رابطه‌ای با آمریکا نمی‌توانیم داشته باشیم و همان طور که رهبر معظم انقلاب به صورت مکرر فرمودند باید حداقل از برجام یک درس بزرگ بگیریم.

ترکی اضافه کرد: ۳ سال دیپلماسی کشور ما معطل شد و ضررهای بسیاری دادیم و نتیجه آن ثابت شدن این موضوع است که دشمن خائن ما آمریکا است، آنها اسلام و انقلاب را نشانه گرفته‌اند و باید بدانیم رابطه ما با آمریکا شدنی نیست مگر اینکه ما از دین خود دست برداریم که این موضوع نیز محال است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.