کاستی‌های صنعت هوایی کشور با مدیریت بسیجی و انقلابی برطرف می‌شود

0
اشتراک

کاستی‌های صنعت هوایی کشور با مدیریت بسیجی و انقلابی برطرف می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، علی مه آبادی پیش از ظهر امروز در همایش فرهنگی، بصیرتی و تخصصی مسئولان و فرماندهان بسیج صنعت حمل و نقل هوایی کشور اظهار داشت: بسیج را در جنگ شناختیم و موجودیتی است که امام خمینی آن را ایجاد کرده و بسیج مفاهیم مختلفی از جمله ولایت فقیه، شهید و شهادت، سپاه پاسداران را در درون خود دارد.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه بسیج موجودیت مقدسی است، عنوان کرد: بسیج با موجودیت مقدس برای انجام وظایف و ماموریت‌های حساس و حیاتی در جامعه بنیانگذاری شده و بعدهای مختلف دارد؛ یکی از این بعدها را در جنگ دیدیم و وظیفه دیگر بسیج پاسخگویی به نیازهای حیاتی انقلاب است و خروجی آن نیز فرهنگ شهادت است.

وی افزود: بسیج یک تفکر است برای چگونه زندگی کردن و وظایفی نیز دارد و بهترین الگو برای یک بسیجی امام خمینی است که با شکافتن ابعاد شخصیتی امام خمینی و مقام معظم رهبری به وظایف بسیجیان پی می‌بریم.

مه‌آبادی گفت: باید بسیج در همه جامعه وجود داشته باشد تا به هدف امام یعنی ایجاد کشور بسیجی نزدیک شویم، همچنین لازم است استانداردهای شخصیتی تعریف کنیم مثلاً شهید رجایی الگوی رئیس جمهور بسیجی است.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه لازم است استانداردهای مدیر بسیجی به صورت شفاف تعریف شود، خاطرنشان کرد: برای ماندگاری بسیج باید تعاریف به صورت دقیق مشخص شود، بسیج اوج حساسیت و دفاع از اولیاء است و هدف نهایی آن جهاد است در واقع بسیج بدون جهاد معنایی ندارد، همچنین بسیج مساجد اخلاص ویژه‌تری نسبت به بسیج ادارات دارند.

در ادامه سرهنگ محمد رسولی تصریح کرد: بخش‌های مختلف صنعت هوایی مدیران انقلابی دارد و کمی و کاستی‌ها را پیگیری می‌کنند و وظیفه بسیج کارآمدی این بخش است.

رئیس بسیج صنعت حمل و نقل هوایی با اشاره به اینکه در صنعت هوایی باید ابتکارتی صورت بگیرد، افزود: همانطور که در جنگ با دست خالی پیروز شدیم در این صنعت هم می‌توانیم به نتیجه برسیم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.