رضایت مسئولین از سرعت اینترنت و تجهیزات / مردم همچنان گلایه مند

0
اشتراک

رضایت مسئولین از سرعت اینترنت و تجهیزات / مردم همچنان گلایه مند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری آشخانه، جمعیت انبوهی از شهروندان در سایت مسکن مهر آشخانه ساکن هستند که همواره با مشکلات عدیده ای روبرو بوده اند. یکی از این مشکلات که ساکنان مسکن مهر از آن بسیار گلایه مند هستند سرعت بسیار پایین اینترنت در این منطقه است.

یکی از شهروندان در این خصوص می گوید: ساکنان مسکن مهر از ابتدای مسکونی شدن این سایت با مشکلات زیادی روبرو بوده اند که بسیاری از این مشکلات با همت مسئولین شهرستان رفع شده است. رحمانی می افزاید: متاسفانه یکی از مشکلاتی که هم اکنون با آن روبرو هستیم سرعت بسیار پایین اینترنت در این منطقه است.

وی می افزاید: به علت پایین بودن سرعت اینترنت مجبور هستیم ساعات زیادی را برای دانلود یا استفاده از مطالب اینترنت پای سیستم بنشینیم که این امر باعث از بین رفتن وقتمان می شود.

یکی از دانشجویان ساکن در مسکن مهر می گوید: برای استفاده از اینترنت به علت سرعت پایین در این منطقه مجبور می شویم برای تحقیق و جمع آوری مطالب به داخل شهر مراجعه کنیم.

اکبری می افزاید: علاوه بر هزینه ای که جهت خرید اینترنت پرداخت کرده ایم هزینه های زیادی هم برای استفاده از اینترنت در داخل شهر متحمل می شویم.

وی تصریح می کند: در این خصوص پیگیری های زیادی انجام داده ایم که متاسفانه هیچ نتیجه ای تا کنون نگرفته ایم.

وی خواهان برطرف شدن این مشکل از طرف مسئولین است و می افزاید: با توجه به پیشرفت تکنولوژی همه افراد این حق را دارند که از آن استفاده کنند و نباید به علت فاصله ای که سایت مسکن مهر از مرکز شهر دارد ساکنان این منطقه از حقشان محروم شوند.

رئیس مخابرات شهرستان مانه و سملقان در این باره گفت: از زمان راه اندازی مسکن مهر در آشخانه اقدام به واگذاری تلفن ثابت به شهروندان ساکن در این منطقه شد اما ابتدا به دلیل به تدریج مسکونی شدن این منطقه شهروندان از واگذاری تلفن ثابت استقبال نکردند.

علی اکبری افزود: به تدریج با مسکونی شدن سایت مسکن مهر آشخانه و درخواست شهروندان( دی اس لم) های ۴۸ بردی نصب و راه اندازی شد و به مرور زمان و افزایش سکونت و درخواست افزایش پرت های( ای دی اس ال) تعداد مینی( دی اس لم) ۴۸ بردی به سه عدد افزایش یافت و به ۱۴۴ پرت رسید.

وی تصریح کرد: با گذشت چند سال و افزایش تقاضای مشترکین جهت اینترنت پرسرعت در مسکن مهر تجهیزات قدیم جمع آوری و تجهیزات نوین (دی اس لم) ۵۰۰۵ با ظرفیت ۲۸۸ پرت نصب و راه اندازی شد و همزمان با نصب تجهیزات جدید که اخیرا انجام شد افزایش پهنای باند جهت رضایتمندی مشترکین نیز صورت پذیرفت.

علی اکبری خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه بستر ارتباطی فیبر نوری است هیچگونه تفاوت سرعتی در اینترنت سایت مسکن مهر با مرکز شهر آشخانه وجود ندارد.

وی در خصوص اینترنت تلفن همراه گفت: شرکت ارتباطات سیار در حال حاضر به دنبال راه اندازی اینترنت فور جی در کل شهرآشخانه است که به زودی این امر محقق خواهد شد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.