ادعای یک مسافر سوری نسبت به همراه داشتن کمربند انتحاری

0
اشتراک

ادعای یک مسافر سوری نسبت به همراه داشتن کمربند انتحاری

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، امروز (۲ ژانویه)، ساعت ۰۹:۵۵ به وقت محلی ترکیه، در ترمینال سفرهای خارجی فرودگاه آنتالیا، یک مرد سوری به هنگام عبور از دستگاه ایکس-رِی، با سر دادن فریاد «الله اکبر»، مدعی شد که یک عامل انتحاری می باشد و بمب به همراه دارد.

پلیس و نیروهای ویژه امنیتی حاضر در فرودگاه، به سرعت جوان سوری  25-30 ساله را تحت کنترل درآوردند.

بر اساس اظهارات شاهدان عینی، جوان سوری با ادعای به همراه داشتن کمربند انتحاری، می خواسته با ساک خود از دستگاه ایکس رِی عبور کند که با ممانعت نیروهای امنیتی مواجه گشته و این امر باعث خشم جوان شد و با اعتراض به سخت گیری صورت گرفته گفته است: "برورید با تروریست ها برخورد کنید چرا مرا اذیت می کنید؟".

با مداخله نیروهای امنیتی، جوان سوری تحت کنترل درآمده و ساک وی مصادره شده و به همراه شخص به مرکز پلیس ویژه فرودگاه منتقل گردیده است.

گفتنی است، بعد از حمله اخیر استانبول در شب سال نو میلادی و همچنین به یاد داشتن چندین مورد حمله تروریستی در فرودگاه های ترکیه، با تنش ایجاد شده امروز صبح در فرودگاه آنتالیا، مسافران و توریست ها، دچار وحشت شده و سراسیمه سعی بر فرار از سالن فرودگاه کرده اند.

لازم به ذکر است که ترکیه بعد از تنش ایجاد شده با روسیه و همچنین سیاست های خارجی و ترور موجود در داخل، با کاهش ۴۰ درصدی توریست مواجه گشته و این در حالیست که این کشور برای جذب توریست سرمایه گذاری های کلانی انجام داده و جزو کشورهای موفق در این امر بود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.