اتوبوس‌های خط واحد ایمنی لازم را برای انتقال مسافر بین‌شهری ندارند

0
اشتراک

اتوبوس‌های خط واحد ایمنی لازم را برای انتقال مسافر بین‌شهری ندارند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از زرند، صبح امروز یک دستگاه اتوبوس خط واحد از کرمان به سمت چترود در حال حرکت بود که درحوالی چترود با یک دستگاه کامیون باری بنز که در همین مسیر در حال تردد بود به شدت برخورد و تنها راننده، اتوبوس از ناحیه پا مجروح  وبه بیمارستان منتقل شد.

در این حادثه خسارت مالی به هردو خودرو وارد شد، نظر به اینکه در این حادثه خط واحد بدون مسافر در حال حرکت بوده و از طرفی به بیش از نیمی از آن ضربات سنگینی وارد شده می‌توانست خسارات جانی بیشتری در پی داشته باشد.

پیام محمدی فرمانده پلیس راه چترود در این زمینه به خبرنگار فارس در زرند گفت: عدم توجه به جلو از سوی راننده خط واحد علت وقوع این حادثه است.

وی با بیان اینکه اتوبوس‌های خط واحد ایمنی و تجهیزات لازم را برای انتقال مسافر بین‌شهری در مسیرهای طولانی ندارند، اظهار داشت: بنا به شرایطی که اقتضا می‌کند در حال حاضر از اینگونه وسایل نقلیه به منظور خدمات‌دهی به شهروندان استفاده می‌شود.

محمدی به رانندگان این گونه وسایل موتوری مسافری توصیه کرد که حداکثر رعایت را از لحاظ سوار کردن بیش از حد مسافر مجاز را انجام دهند.

فرمانده پلیس راه چترود به مسافران توصیه کرد در صورت رؤیت هرگونه تخلف حادثه‌ساز از جانب رانندگان مسافربری موارد را ازطریق سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰ و یا پلیس ۱۱۰ اطلاع تا در اسرع وقت رسیدگی و با راننده خاطی برخورد شود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.