رپورتاژ آگهی
تاریخ: ۲۲:۵۸ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱
برترین مکان ها برای سفر در ماه آپریل

برترین مکان ها برای سفر در ماه آپریل شما تصمیم گرفتید که امسال بیشتر سفر کنید (خوش به حالتان)، اما در انتخاب مقصد بعدی تان به مشکل برخورده اید. اما قطعا راهی بهتر از گشتن بین مجله های سفر بی شمار و کتاب های راهنما هم پیدا می شود، مگر غیر این است؟ این جاست […]

برترین مکان ها برای سفر در ماه آپریل

شما تصمیم گرفتید که امسال بیشتر سفر کنید (خوش به حالتان)، اما در انتخاب مقصد بعدی تان به مشکل برخورده اید. اما قطعا راهی بهتر از گشتن بین مجله های سفر بی شمار و کتاب های راهنما هم پیدا می شود، مگر غیر این است؟ این جاست که راهنمای سفر جامع ماهانه ما به میدان می آید. یک لیست واضح و روشن از اماکنی برای دیدن، چیزهایی برای تجربه کردن و آب و هواهای شگفت انگیز نقاط مختلف جهان برای دنبال کردن، برای شما. برای تعیین وقت سفارت ایتالیا می توانید از خدمات پارت ویزا استفاده نمایید.

  • جاماییکا

جاماییکا خانه ی سوپراستار افسانه ای موسیقی راگا، باب مارلی است. این جزیره ی کاراییب، معجونی فریبنده از سواحل دست نخورده، غذاهای تند طعم دار شده، یک سبک زندگی آرام و بی دقدقه، و دین مسحور کننده ی راستافاری است. با رسیدن ماه آوریل فصل طوفان به پایان رسیده و هوا، هوایی بهشتی با نسیم های خوش است. بعلاوه، در این وقت از سال شما مهمانی دانشجویان در تعطیلات بهاری شان را به خوبی پشت سر گذاشته اید.

·         ژاپن

از لامپ های نیون و هیاهوی شهر گرفته تا آرامش و صفا و معنویت معابد و پرستشگاه های کیوتو، ژاپن مخلوط جالبی است از سنت و تجدد. بخش های بخصوصی از این کشور، به ویژه هیروشیما، از اهمیتی محزون اما تاریخی برخوردار اند و سفرکردن به پارک صلح آن امری حیاتی است. شما عاشق سوار شدن قطارهای پرسرعت فشنگی،بازدید از منظره ی کوه فوجی و امتحان کردن غذاها و نوشیدنی های محبوب ژاپنی مثل سوشی و شراب برنج خواهید شد.

·         نامیبیا

به نامیبیا ،کشور گوناگونی ها خوش آمدید. سواحل استخوانی، تنگه ی دریاچه ی ماهی، جنگل وهم آور درختان فسیل شده ی سسوسولی و خیلی چیزهای دیگر. با وجود تقریبا هیچ بارشی در طول سال، چاره ای جز دیدن خورشید نخواهید داشت. اما به نظر میرسد که ماه آوریل با دمای معتدل و سرسبزی فراوان، بهترین آب و هوا را به ارمغان میاورد. برای تعیین وقت سفارت آفریقای جنوبی می توانید از خدمات پارت ویزا استفاده نمایید.

·         پرتغال

اگر به دنبال یک تعطیلات ساحلی و شنا در دریای بی کران و فرصتی برای گرفتن حمام آفتاب هستید، آوریل وقت مناسبی برای شما نیست. اما اگر ایده ی پوشانده شدن درختان با شکوفه های درخت بادام، هوای بهاری در ریه هایتان و به شلوغی زدن را دوست دارید، این برگ برنده ی شماست! زمانی که در لیسبون دما به ۲۰ درجه سانتیگراد میرسد، بهترین زمان برای کشف این است که چرا همه درباره ی آن صحبت می کنند! به آخرین منطقه کامینو دسانتیاگو، سانتیاگودکامپوستلا بروید تا همه چیز را درباره ی تاریخ مهاجران بفهمید. در پورتو چرخی بزنید. پورتو شهری ساحلی است که خانه ی پل لویی یکم است و اغلب از آن با عنوان مرکز غذاهای کشور یاد می شود. سپس به طرف جنوب و شهر لاگوس حرکت کنید، و از  مناطق محصور شده با دیوارهای قدیمی اش و مناظر خیره کننده کوه های اطرافش دیدن کنید. برای دریافت وقت شنگن می توان از طریق اخذ وقت سفارت اسپانیا و دریافت وقت سفارت فرانسه توسط پارت ویزا استفاده کرد.

این مطلبو از دست ندید!  مناظری دیدنی از طبیعت برفی در «چوت» + عکس ها

·         اردن

تصویر یک شهر مدرن پر از رستوران های بین الملی ممکن است اولین چیزی نباشد که درباره اردن به ذهن ما خطور میکند. این شهر بیشتر بخاطر آثار باستانی و منظره های کویری اش شناخته شده است اما این گوهر خاورمیانه ای پر از شگفتی است. آوریل گرم است اما داغ و سوزان نیست؛ در زمستان باران می بارد و این به این معناست که جنگل ها خیس و شاداب و دره ها با گل های وحشی با رنگی های روشن پوشانده شده اند، پس برای ماجراجویی چه زمانی بهتر از این؟

·         مراکش

آیا به دنبال مقصدی با تاریخی غنی و زیبایی های محلی فراوان میگردید؟ به مراکش سفر کنید. خیلی از منابع می گویند که بهتر است از این منطقه شمال آفریقایی در آوریل دیدن کرد، زیرا هوای تابستانی به سمت جنوب و کوهستان ها و سواحل مدیترانه ای و اتلانتیک مراکش در حرکت است. همچنین لازم به ذکر است که دمای مناطق مختلف کشور بین ۱۵ تا ۳۲ درجه سانتیگراد است و از بارندگی خبری نیست. فرصت را غنیمت شمارید و خود را در شهر تودرتوی فس، با دباغ خانه ها و بوی قوی رنگ شان و کوره هایی پر شده از اقلام چرمی رها کنید. درحالی در کنار درهای تیتانیومی مسجد حسن دوم در کاسانبلانکا ایستاده اید احساس مینیاتوری بودن کنید. در کوچه های نیلگون چفچاون سرگردان شوید و درحالی که از بلندی به آن ها نگاه میکنید حیرت زده شوید. البته، تمام تفریحاتی را که در شهر پر هیاهوی مراکش منتظر شماست را فراموش نکنید.

·         هلند

همه درباره ی زیبایی های آمستردام شنیده اند اما روستاهای داچ بسیاری برای کشف وجود دارند. به اوترچ با ریشه های آن در تاریخ رومانی، به هارلم با صفا و کوچک و دنج، به هیگ با محیط جالب دولتی اش، به گوا با پنیرهای نامی اش فکر کنید. این حقیقت که ندرلند کشوری کوچک است آن با بهترین مکان برای کسانی میکند که میخواهند به سراسر یک کشور به راحتی سفر کنند. برای تعیین وقت سفارت هلند می توانید از خدمات پارت ویزا استفاده نمایید.

·         بولیوی

با دیدن مناظر فرا جهانی بی شمار، ارتفاعات گیج کننده و مردم محلی مهربان میتوان راحت فهمید که چرا بولیوی دارد به سرعت به یکی از مناطق گردشگری محبوب تبدیل میشود. آوریل به فصل رطوبت خاتمه داده و سالاردیونی را در زیر آب رها کرده است. این به این معنا است که در حالی که بخش هایی از مسیر از دسترس خارج است، تمام زمین نمک به یک آیینه تبدیل شده است که آسمان و محیط برجسته اش را منعکس می کند.