آغاز توزیع شیر رایگان در مدارس شهرستان فاروج

0
اشتراک

آغاز توزیع شیر رایگان در مدارس شهرستان فاروج

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه فاروج؛ ریاست آموزش‌وپرورش شهرستان فاروج در این مراسم گفت: سلامتی یکی از نعمت‌های بزرگی است که خداوند به انسان داده است و انسانی که سلامت است همه‌چیز دارد؛ شایسته است که با تغذیه سالم از این موهبت الهی مراقبت کافی را انجام دهیم. مصرف شیر بسیار برای سلامتی مفید بوده و مخصوصاً در کودکان که در سن رشد هستند بسیار در سلامتی آن‌ها تأثیرگذار است به همین منظور انشالله از این به بعد مرتب در تمام مدارس شهرستان شیر رایگان توزیع خواهد شد.

الهامی رئیس دایره پشتیبانی و خدمات اداره کل آموزش پرورش نیز بیان کرد: باوجود وضع اقتصادی و شرایط سختی که دولت دارد بازهم متعهد شده‌ایم که شیر رایگان را امسال نیز به مدارس برسانیم. پارسال ۵۵ نوبت توزیع شیر در مدارس داشته‌ایم و باوجوداینکه امسال دیرتر از پارسال این امر را شروع کرده‌ایم ولی بازهم ۵۵ نوبت شیر را در مدارس خواهیم داشت.

وی در ادامه افزود در سال گذشته ۴ میلیارد هزینه شده تا حدود ۸ میلیون و ۴۰۰ هزار پاکت شیر پاستوریزه و استریلیزه برای مقاطع ابتدائی، متوسطه اول و دوم و مدارس شبانه توزیع گردد. از تک‌تک دانش آموزان و همکاران تمنا داریم که استفاده از شیر را فرهنگ‌سازی کرده و سعی کنیم حتی قطره‌ای از آن را هدر ندهیم.

سرکار خانم زراعت‌پیشه مدیر مدرسه دخترانه امین زاده نیز ضمن تشکر از مسئولین آموزش‌وپرورش گفت: تنها مشکلی که در حال حاضر برای این مدرسه وجود دارد محوطه کوچک حیاط آن است که با توجه به تعداد ۲۷۶ نفر دانش‌آموزی که در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند اصلاً جوابگوی نیاز آن‌ها نیست. امیدواریم طبق قول‌هایی که فرمانداری و مدیریت آموزش‌وپرورش داده‌اند زمین کنار مدرسه خریداری‌شده و به مدرسه اضافه شود.

 

پایان خبر/.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.