والیبالیست‌های پیکان و سایپا برابر در عدد یک

0
اشتراک

والیبالیست‌های پیکان و سایپا برابر در عدد یک

دربی والیبالیست های خودروساز آغاز شدبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ شاگردان پیمان اکبری در حالی امروز به مصاف نارنجی پوشان رفتند که جایگاه صدر جدول رده بندی را به خود اختصاص داده اند و جزو مدعیان هستند.
جدال دو تیم خودروساز کشور همیشه حساس بوده است و این مسابقه برای حفظ جایگاه آن ها در جدول رقابت ها حساسیت را دو چندان کرده است.
تیم پیکان تهران که با ۱۳ برد و ۳۷ امتیاز در صدر جدول است، رقابت نزدیکی با بانک سرمایه برای حفظ این جایگاه دارد و پیروزی برابر سایپا در حفظ این روند اهمیت زیادی دارد.
از سوی دیگر تیم سایپا با ۹ برد و ۲۷ امتیاز در رتبه سوم جدول است و تیم شهرداری ارومیه نیز با همین تعداد برد و امتیاز در جایگاه چهارم است و شکست سایپا برابر پیکان احتمال از دست دادن این رتبه را برای نارنجی پوشان در پی دارد.
دیدار رفت دو تیم نیز بسیار سنگین برگزار شد و سایپا سه بر دو مغلوب پیکان شد و شاگردان مسعود آرمات برای جبران این نتیجه به میدان می روند.

تیم والیبال سایپا که در هفته های پایانی دور رفت نتوانسته بود بازی های خوبی را ارائه دهد دور برگشت رابا قدرت بیشتری آغاز کرد و توانست نتایج خوبی را در برابر حریفان به دست آورد.

در بازی حساس امروز برابر سایپا نارنجی‌پوشان توانستند به خوبی در ست نخست مقابل شاگردان پیمان اکبر قد علم کنند و مدعی عنوان قهرمانی را با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ مغلوب خود کردند.

در ست دوم معروف و یارانش برای جبران وارد زمین شدند و به خوبی در برابر تیم با انگیزه سایپا خودنمایی کردند در آن طرف تور هم مجتبی شبان باانگیزه و دیگر بازیکنان با پاس‌های خوب محمد طاهر وادی در اجرای تاکتیک ها موفق عمل کردند.

تجربه بازیکنان پیکان در این ست جواب داد و شاگردان اکبری با بالا بردن اختلاف امتیاز خود نسبت به حریف مسیر برد ست دوم را دنبال کردند و در پایان با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ موفق به شکست حریف سنتی خود در والیبال شدند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.