۳۸۰ متقاضی اشتغال به مراکز نیازمند نیرو در ملارد هدایت شدند

0
اشتراک

۳۸۰ متقاضی اشتغال به مراکز نیازمند نیرو در ملارد هدایت شدند

فریبا حسن نژاد در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به نقش بسیار برجسته و تعیین کننده اشتغال در رفع و کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی اظهار داشت:مجموعه کار، تعاون و رفاه اجتماعی ملارد نیز پیرو سیاست های دولت و اداره کل متبوع در استان تهران، اقدامات و تدابیر اثر بخش و نافذی را برای توسعه امر اشتغال به کار بسته که این رویه و روند در آینده نیز با جدیت تمام اجرایی خوهد شد.

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی ملارد عنوان کرد:یکی از مراکز موثر در هدایت جوانان متقاضی اشتغال در این شهرستان به کاریابی های فعال در دو بخش ملارد مرکزی و صفادشت معطوف می شود.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر در خصوص تعداد نیروهای مشغول به کار شده از طریق مراکز مذکور در این شهرستان گفت:در شش ماهه نخست سال جاری، قریب به ۳۸۰ نفر از طریق مراکز اشاره شده از نعمت اشتغال برخوردار شده اند که با احتساب سه ماهه سوم سال جاری، این میزان با افزایش هر چه بیشتری همراه خواهد شد.

حسن نژاد عنوان کرد:در سال گذشته نیز ۷۲۸نفر از طریق مراکز کاریابی ملارد و صفادشت مشغول به کار شده اند که با یک احتساب کلی و اجمالی و مقایسه میان نیمه نخست سال ۹۴ و ۹۵، شاهد افزایش توفیقات کسب شده در این عرصه خواهیم بود.

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی ملارد گفت: حصول موفقیت های هر چه بیشتر، با همگرایی و هم افزایی مضاعفِ بین دستگاهی تقویت خواهد شد و در کنار تلاش مجدانه اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی، اداره کلِ استانی و وزارتخانه متبوع، اشتغال هر چه بیشتر با عزم ملی و همگانی و مشارکت تمامی دستگاه های مسئول به صورت مستقیم و غیر مستقیم محقق می شود.

وی یادآور شد:تلاش این مجموعه(اداره کار) بر این امر استوار است تا در شهرستان مهاجر پذیر ملارد که بخش قابل توجهی از جمعیت آن از قشر جوانان تشکیل شده، با لحاظ کردن تدابیر لازم، بهره مندی از فرصت های شغلی به نحو شایسته تری محقق شود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.