نهمین نشست کتابخوان شهر “شنبه” در دامان طبیعت برگزار شد+تصاویر

0
اشتراک

نهمین نشست کتابخوان شهر “شنبه” در دامان طبیعت برگزار شد+تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گام نیوز نهمین نشست کتاب خوان کتابخانه عمومی آیت الله قمی با همراهی اعضای فعال این کتابخانه برگزار شد.

در این نشست تعدادی از اعضای فعال کتابخانه در بیرون از کتابخانه و در دامان طبیعت اطراف کتابخانه، با معرفی کتابهای خود، اطلاعات آن را با دیگران به اشتراک گذاشتند.

فرنگیس غلامی مسئول کتابخانه عمومی آیت الله قمی در این باره گفت: در این نشست هفت نفر کتاب های مورد نظر خود را برای دیگران به اشتراک گذاشتند .

 غلامی افزود : این نشست که به درخواست اعضای فعال کتابخانه صورت گرفته بود در بیرون از کتابخانه و در جایی بسیار آرام و دلنشین برگزار شد .

در این نشست کتاب‌های «روز آفتابی» نوشته کیتی پرایسس توسط نرجس بازدار ؛ «شهید محبت» نوشته سیدحمید موسوی گرمارودی توسط ام السلمه زارعی ؛« امام زین العابدین» نوشته حسین فتاحی توسط فاطمه عقابدوست ؛ «قورباغه ای که ترمز بریده بود» نوشته محمدعلی شامانی توسط حدیث صالح کار؛ «تولد خرس های ناقص» نوشته احمد عربلو توسط فاطمه صفری ؛ «با این صدای زنگوله گربه پیشی چه شنگوله» نوشته زیاءو دینگ توسط سمانه عارف ؛ «معاد» نوشته علی محمد حیدری نراقی توسط یونس غلامی معرفی و ارائه شد .

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.