حمایت میراث فرهنگی استان تهران از تاسیس سازمان گردشگری شهرداری

0
اشتراک

حمایت میراث فرهنگی استان تهران از تاسیس سازمان گردشگری شهرداری

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر، رجبعلی خسروآبادی در این باره اظهار داشت: هرگونه ساماندهی که به هماهنگ سازی منابع و تسهیل سازی تصمیم گیری ها منجر شود به طور قطع مورد حمایت ماست. از این رو با تبدیل ستاد به سازمان گردشگری موافق هستیم.

وی با بیان اینکه هر چه حوزه های عملیاتی در زمینه گردشگری هماهنگ تر و منسجم تر باشد به اهداف این حوزه بهتر دست می یابیم، افزود: در این زمینه تاسیس سازمان گردشگری شهرداری تهران می تواند در امر ساماندهی موضوع گردشگری پایتخت بهتر عمل کند و پیش برنده اقدامات باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران تاکید کرد: سازمان گردشگری به لحاظ اجرایی بهتر و مفیدتر از ستاد می تواند قابلیت های درون شهرداری تهران را منسجم تر سازد و فرصت های بهتری را در حوزه تهرانگردی ایجاد کند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه طی سه سال گذشته تعامل بسیار خوبی با شهرداری تهران داشته ایم و ظرفیت های متقابلی که در حوزه گردشگری داریم را بکار گرفته ایم. 

خسروآبادی ایجاد سازمان گردشگری را فرصتی برای شهرداری تهران دانست که می تواند با بهره گیری از آن در معرفی اماکن و فضاهای تاریخی، فرهنگی و گردشگری و خدمت رسانی به شهروندان گام بردارد و ما نیز از این موضوع حمایت می کنیم.

لزوم بهره مندی از ظرفیت محلات پایتخت در توسعه گردشگری
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران همچنین اظهار داشت: این نهاد، به عنوان نهاد دولتی خط مشی و سیاستگذاری در حوزه گردشگری را دنبال می کند و نهادهای غیردولتی در این حوزه را ساماندهی و حمایت خواهد کرد.

وی با بیان اهمیت هم افزایی و هماهنگی نیروها و سازمان های متولی گردشگری در شهر تهران گفت: ما موظف به ارائه خدمت به مردم هستیم و با هم افزایی بیشتر رضایت مردم را فراهم خواهیم کرد.

خسروآبادی با اشاره به بهره مندی از ظرفیت محلات در توسعه صنعت گردشگری اظهار کرد: محلات به دلیل ارتباط بی واسطه مردم تاثیرگذارترین مکان برای توسعه این صنعت است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با اشاره به ویژگی های محلات شهر تهران افزود: بعضی محلات از لحاظ ویژگی های فرهنگ و تاریخی با شهر برابری می کند که این ویژگی ها باید شناسایی و معرفی شوند که امیدوارم که تورهای محله گردی نیز راه اندازی شود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.