۴۳ دستگاه تاکسی بی‌سیم توسط تاکسیرانی قرچک واگذار می‌شود

0
اشتراک

۴۳ دستگاه تاکسی بی‌سیم توسط تاکسیرانی قرچک واگذار می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از قرچک، داوود دوستی رئیس اداره تاکسیرانی قرچک در مورد واگذاری تاکسی‌های بی‌سیم اظهار داشت: با پیگیری‌ها و مکاتبات فرماندار شهرستان قرچک به تعداد ۱۵۰ نفر وام در صندوق کارآفرینی امید، برای تهیه تاکسی‌های بی‌سیم پیش‌بینی شده که همه مراحل قانونی کار برای پرداخت وام نیز انجام شده است. مبلغ این خودروها ۴۵ میلیون تومان بوده که ۳۰ میلیون تومان آن از طریق وام با سود ۴ درصد تأمین می‌شود.

رئیس اداره تاکسیرانی قرچک سپس تصریح کرد: همزمان با پیگیری وام از صندوق کارآفرینی، مکاتباتی هم با شرکت پارس‌خودرو برای دریافت خودروهای برلیانس H330 انجام شده و پارس‌خودرو هم اعلام کرده که همزمان با واریز وام این ۴۳ نفر به حساب شرکت و یا نهایتاً ۷۲ ساعت پس از آن، واگذاری خودروها انجام می‌شود.

دوستی اظهار داشت: در حال حاضر فقط منتظر واریز وام توسط صندوق کارآفرینی هستیم، تا مابقی کارها نیز انجام شود، که صندوق هم به ما قول داده است تا ایام دهه فجر این وام واریز شود. به‌طور کلی ۱۰۰ دستگاه برای آقایان و ۵۰ دستگاه هم برای بانوان پیش‌بینی شده بود که از این تعداد ۶۷ نفر متقاضی داشتیم.

رئیس اداره تاکسیرانی قرچک در ادامه با بیان اینکه از بین افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند، تنها ۴۳ نفر شرایط موردنظر را داشتند تأکید کرد: کارهای معرفی این ۴۳ نفر به بانک انجام شده و نامه‌ای هم به صندوق ارسال شده است، مابقی هم به دلیل نواقص در پرونده و یا نداشتن شرط سنی و یا گواهینامه پایه دو پذیرفته نشدند.

دوستی در پایان با اشاره به عدم تکمیل‌ ظرفیت موردنظر خاطرنشان کرد: متقاضیان می‌توانند به اداره تاکسیرانی قرچک مراجعه کنند، که مهلت نهایی مراجعه متعاقباً از طریق تابلو دیجیتال اداره تاکسیرانی نیز اعلام خواهد شد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.