نگاهی به آخرین فن آوری موشن کپچر و اتوبوس های هوایی در «رایانما»

0
اشتراک

نگاهی به آخرین فن آوری موشن کپچر و اتوبوس های هوایی در «رایانما»

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، بررسی فناوری موشن کپچر، بازی فیفا ۲۰۱۷ و تاریخچه موس، معرفی اتوبوس هوایی، راهنمای خرید فلش مموری، معرفی گجت های ایربار، لحاف هوشمند و تبلت کاغذی و نگاهی به ربات های سالتو، سوسک های سایبورگی و کوزمو و … از جمله مواردی است که در این قسمت از برنامه رایانامه مورد توجه قرار می گیرد.

«رایانما» با هدف ارتقای سواد رسانه ای و مجازی به گفت و گو با کارشناسان، ارائه بروزترین اخبار این حوزه همچنین معرفی دستاوردهای تکنولوژیک و گزارش هایی از از صنعت عظیم بازی های رایانه ای و نمایشگاه های مرتبط می پردازد.

این برنامه مجله ایست علمی پیرامون فن آوری های نو و آخرین تکنولوژی های روز دنیا که در بخش های متنوعی تقدیم مخاطبان می شود. این برنامه حول پنج محور «تکنولوژی های نوین»، «نرم افزارهای کاربردی»، «تلفن همراه»، «اینترنت» و «بازی های رایانه ای و انیمیشن» شکل گرفته است.

گفتنی است برنامه «رایانما» به تهیه کنندگی و سردبیری محمد سادات و اجرای محمد طادی کاری است از گروه نهادهای اجتماعی با همکاری سازمان فضای مجازی سراج که پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.
 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.