مدال‌آوران المپیاد دانش‌آموزی در قم تجلیل می‌شوند

0
اشتراک

مدال‌آوران المپیاد دانش‌آموزی در قم تجلیل می‌شوند

محسن رمضان بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم اظهار داشت: در سال ۹۵ ورزشکاران قمی یک درخشش بسیار شایسته‌ای را در المپیادهای دانش‌آموزی از خود به نمایش گذاشتند.

وی افزود: ورزشکاران دانش‌آموز استان در برخی رشته‌ها همچون ژیمناستیک که در حد انتظار مسئولان ورزشی آموزش و پرورش نبود موفق شدند برای نخستین بار در کشور مقام آوری کنند.

معاون سلامت و تربیت‌بدنی اداره کل آموزش‌وپرورش استان قم با توجه به اینکه استان قم میزبانی المپیاد دانش‌آموزی را بر عهده داشت بیان کرد: برای نخستین بار با توجه به ظرفیت‌هایی که در استان قم موجود بود موفق شدیم میزبانی دوره ابتدایی و راهنمایی المپیاد ورزشی رشته‌های راکتی را  عهده‌دار شویم.

رمضان بیگی ادامه داد: این مسابقات در دو بخش پسران و دختران به انجام رسید که به لطف خدا و همدلی همکاران به نحو احسنت برگزار شد و همه سرپرستان تیم و مسئولان وزراتخانه از میزبانی استان قم رضایت کافی را داشتند.

وی افزود: استان قم تنها میزبان رشته‌های راکتی بود و سایر رشته نیز در استان‌های مختلف پیگیری شد که نمایندگان استان قم در سایر رشته نیز درخشش خود را داشتند.

رمضان بیگی تصریح کرد: به همین منظور و به‌پاس تجلیل از مدال‌آوری دانش آموزان، در روز پنج شنبه شانزدهم دی‌ماه همایش تجلیل از برترین‌های حوزه ورزش دانش‌آموزی در استان قم برگزار خواهد شد.

معاون سلامت و تربیت‌بدنی اداره کل آموزش‌وپرورش استان قم با اشاره به اینکه این مراسم از ساعت ۱۰ در سالن همایشات حضرت مریم برگزار می‌شود، گفت: در این همایش بیش از ۱۰۰ تن از دانش آموزان، مربیان و سرپرستانی که در امر میزبانی و مدال‌آوری همچنین مربیان، مدیران و دبیران ورزش برتر استان با حضور مدیرکل آموزش‌وپرورش استان قم موردتقدیر قرار خواهند گرفت.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.