کمیته امداد لرستان رتبه نخست پرداخت تسهیلات اشتغال را به دست آورد

0
اشتراک

کمیته امداد لرستان رتبه نخست پرداخت تسهیلات اشتغال را به دست آورد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد علی آشتاب ظهر امروز در کارگروه اشتغال استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: بر اساس ارزیابی که وزارت تعاون و کار در حمایت از واحدهای بحرانی در قالب کارگروه احیا و حمایت مالی از بنگاه‌های خسارتی داشته و در راستای تدابیری که برای حفظ واحدهای مشکل‌دار شده است استان لرستان رتبه نخست را کسب کرده است.

وی افزود: بر اساس ارزیابی و اعلام کمیته امداد کشور، کمیته امداد استان لرستان رتبه نخست را در بحث پرداخت تسهیلات اشتغال دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان عنوان کرد: با توجه به عملکردی که از بانک‌های استان داشته‌ایم در راستای تحقق سند اشتغال، تعهد دو هزار و ۱۲۰ میلیارد تومان را داریم که بانک‌های استان باید به آن جامع عمل بپوشانند.

وی بیان کرد: با پیگیری که از طرف بانک‌ها داشته‌ایم سهم بانک‌های دولتی هزار و ۱۶۰ میلیارد تومان و سهم بانک‌های خصوصی ۹۶۰ میلیارد تومان بوده که بانک‌های دولتی هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان و بانک‌های خصوصی ۲۷۲ میلیارد تومان پرداختی داشته‌اند.

آشتاب تصریح کرد: بیشترین پرداختی تسهیلات سرمایه‌گذاری با ۳۱۲ میلیارد تومان مربوط به بانک ملی، ملت ۲۷۰ میلیارد تومان، کشاورزی ۳۳۲ میلیارد تومان، مسکن ۵۳ میلیارد تومان، صادرات ۲۷۹ میلیارد تومان، توسعه صادرات ۲۷ میلیارد تومان و صندوق کارآفرینی ۴۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بوده است.

وی خاطرنشان کرد: بانک‌های دولتی ۸۸ درصد و بانک‌های خصوصی ۱۱ درصد پرداخت تسهیلات اشتغال را داشته‌اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: کمترین تسهیلات پرداختی مربوط به بانک‌های پاسارگاد با ۳۱۱ میلیارد تومان، اقتصاد نوین با یک میلیارد و ۲۳۵ میلیون تومان، ایران‌زمین با ۵۸۱ میلیون تومان، بانک سرمایه یک میلیارد و ۱۳۲ میلیون تومان، موسسه آرمان ۱۰ میلیارد و ۹۶۶ میلیون تومان، انصار و قوامین ۹ میلیارد تومان بوده است.

وی اظهار داشت: شهرستان خرم‌آباد با ۶۷۵ میلیارد تومان، بروجرد ۴۰۵ میلیارد تومان، دورود ۲۵۵ میلیارد تومان بیشترین و شهرستان دلفان با ۲۵ میلیارد و ۶۳۷ میلیون تومان، دوره چگنی با ۱۹ میلیارد تومان و رومشکان با هشت میلیارد و ۶۱۶ میلیون تومان کمترین تحقق را در راستای توسعه سند اشتغال استان داشته‌اند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.