ردیف کمک به تیم ورزشی در بودجه سال جاری شهرداری در نظر گرفته نشده است/ کمک مالی به تیم والیبال صالحین را یک شعار می دانم

0
اشتراک

ردیف کمک به تیم ورزشی در بودجه سال جاری شهرداری در نظر گرفته نشده است/ کمک مالی به تیم والیبال صالحین را یک شعار می دانم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ورامین ما: سید رضا احمدی رئیس شورای شهر ورامین در خصوص حمایت مالی شهرداری و شورای شهر ورامین از تیم والیبال صالحین گفت: برای مصوبه شورای شهر در خصوص کمک به تیم والیبال صالحین ورامین هیچ بودجه ای در نظر گرفته نشده است.

وی خاطر نشان کرد: اینکه فقط در انظار عمومی اعلام کنیم که از تیم والیبال حمایت مالی می کنیم و در پشت سر هیچ ردیف بودجه ای برای آن در نظر نگرفته باشیم امر بی فایده ای است.

رئیس شورای شهر ورامین افزود: زمانی که در برنامه بودجه مطلبی به عنوان کمک مالی به تیم والیبال ندیده ایم یعنی بودجه ای برای آن در نظر نگرفته ایم مگر آنکه پروژه ای را در سطح شهر حذف کنیم.

احمدی تصریح کرد: اینکه بخواهیم پروژه های عمرانی مانند آسفالت خیابان و یا ساخت محل خاصی را حذف کنیم و به جای آن به تیم والیبال کمک مالی کنیم کار نادرستی است.

وی گفت: اگر یک میلیاردی که شورای شهر آن را برای کمک به تیم والیبال صالحین در نظر گرفته است تصویب شده و نظر کمیته انطباق را نیز به خود جلب کند، چون ردیف بودجه آن برای سال جاری در نظر گرفته نشده است، قابل پرداخت نیست.

رئیس شورای شهر ورامین ضمن بیان اینکه هنوز حق سنوات برخی کارگران برای سال های گذشته و حقوق ماه قبل را پرداخت نکرده ایم، بیان کرد: این بدهی ها نشان دهنده آن است که پولی برای پرداخت به تیم متین صالحین ورامین وجود ندارد و این را یک شعار می دانم.

احمدی در خصوص کمک استاندار به تیم صالحین نیز بیان کرد: استانداری پیگیری های لازم را صورت داده است که هزینه ای به حساب شهرداری ورامین واریز شود ولی اینکه این مبلغ مازاد هزینه مورد نظر برای ردیف بودجه ای که از استانداری به آن عنوان پرداخت شده است، مطلب نادرستی است.

وی ادامه داد: این مبلغ که به حساب شهرداری واریز شده است علی الحساب مالیات بر ارزش افزوده شهرداری ورامین می باشد و این مبلغ با پیگیری استاندار, معاونین استاندار, فرماندار, نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین به حساب شهرداری واریز شده است.

رئیس شورای شهر ورامین افزود: این هزینه سهم خود شهرداری بوده است که به حسابش نیز واریز شده است ولی به جهت اینکه استاندار وعده داده بود و از سوی دیگر اعلام شده بود که این هزینه در شهر مدیریت شود,، تصمیم بر آن شد که مبلغ ۷۵۰ میلیون تومان از این هزینه به تیم والیبال پرداخت کنیم تا از وضعیت خاصی که در آن قرار داشت خارج شود و از سوی دیگر نیز مابقی مبلغ را به حساب کارگران شهرداری که به آنها بدهکار بوده ایم پرداخت کنیم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.