بیمارستان تخصصی در سیرجان با کمک خیرین ساخته می شود

0
اشتراک

بیمارستان تخصصی در سیرجان با کمک خیرین ساخته می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا یدالله قربانی روز دوشنبه در جمع اعضای هیات مدیره مجمع خیرین سلامت سیرجان افزود: ۲ و نیم هکتار زمین بیمارستان تخصصی به ارزش بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال تامین شده است و خیرین برای ساخت این بیمارستان تا امروز ۲۰۰ میلیارد ریال اختصاص دادند.
وی گفت: این مجمع که از سال گذشته فعالیت خود را با هدف رفع مشکلات درمانی آغاز کرده است، بیش از ۳۰ نفر خیر را عضو دارد و توانسته با کمک خیرین هفت میلیارد ریال به منظور خرید ۱۰ دستگاه دیالیز برای بیمارستان امام رضا (ع) سیرجان تهیه کند و سه دستگاه آمبولانس با هزینه ۹ میلیارد ریال را نیز در دستور کار خود قرار دهد تا مردمی که بضاعت مالی کمتری دارند با قیمت مناسب بتوانند از خدمات این تجهیزات استفاده کنند.
وی بیان کرد: مجمع خیرین سلامت با کمک خیرین بخش زیدآباد و کمک ۲ میلیارد ریالی آنان نسبت به احداث کلینیک درمانی این بخش با نام ده کلینیک زیدآباد اقدام کرده و زمین مورد نیاز این مرکز درمانی به مساحت ۱۲ هزار مترمربع توسط خیری از این بخش تحویل این مجمع شد.
قربانی تامین هزینه مرمت و ساخت خانه قدیمی مرحوم دکتر حاج علی صادقی از پزشکان خیر سیرجان برای ایجاد مرکز درمانگاهی و تدوین کتاب زندگانی خیرین این شهرستان را از اقدامات عام المنفعه این مجمع عنوان کرد و گفت: اقدامات درمانی و ورزشی برای بیماران ام اس و دیالیزی تدارک دیده شده است.
خبرنگار: محمد ایران نژاد ** انتشار دهنده: رسول محمدحسنی
۷۴۳۵/۳۰۲۸

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.