یادداشت ویژه مفسر مطرح فوتبال یونان درباره کریم انصاری‌فرد + عکس

0
اشتراک

یادداشت ویژه مفسر مطرح فوتبال یونان درباره کریم انصاری‌فرد + عکس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، گئورگ واسیلیو در وبلاگ خود در مورد کریم انصاری‌فرد و آینده او نوشته است: از یک طرف کریم، در طرف دیگری مدیر برنامه‌هایش و انتظارات مشتریان این بازیکن وجود دارند. تیم‌هایی همانند المپیاکوس، پائوک، آ اک و پاناتینایکوس به دنبال انصاری‌فرد هستند و در مورد تیم‌های دیگری هیچ خبری ندارم. در مرکز تمامی این اتفاق‌ها باشگاه پانیونیوس و بازی تعهدها قرار دارد.

وی در ادامه با اشاره به بازی هفته سیزدهم تیم پانیونیوس در سوپر لیگ یونان برابر ایانیا و حضورکریم انصاری‌فرد در ترکیب این تیم نوشت: تمام نگاه‌ها به اردوی تیم پانیونیوس دوخته شده است. بازیکنان هم می‌دانند که کادر فنی هم بخشی از مدیریت باشگاه است. بازی کردن یا غیبت کریم انصاری‌فرد در ترکیب تیم پانیونیوس با توجه به ارزیابی و خواسته‌های باشگاه مشخص خواهد شد. سودآورترین اقدام باشگاه پانیونیوس در شرایط فعلی فروش کریم انصاری‌فرد و واریز مبلغ ۴۰۰ هزار یورویی به خزانه باشگاه است.

واسیلیو سپس عدم انتقال انصاری‌فرد را مشکلی برای آینده باشگاه پانیونیوس می داند و نوشته است: اگر این اتفاق رخ ندهد و کریم سپس بخواهد در زمان دیگری باشگاه را ترک کند، پانیونیوس یا هر تیم دیگری همانند پانیونیوس به فردا نگاه می‌کند. زیرا همین اتفاق با دیگر بازیکنان در پایان دوره قراردادشان خواهد افتاد. روز بعد همین امروز و بسیار مهم است. اگر آنها خود را آماده فردای بدون زیان می‌کنند، امروز بهتر است. پانیونیوس نشان داد که به خوبی می‌دانند چرا انتقال بازیکنانی در پست‌های مختلفی مهم است، زیرا بازیکنان جوان‌تر می‌توانند با خو گرفتن به شرایط جدید و حضور در ترکیب اصلی می‌توانند باعث پیروزی این تیم شوند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.