عده ای در ۸۸ از قطار انقلاب پیاده شدند/ انتساب به امام راحل مصداق انقلابی بودن نیست

0
اشتراک

عده ای در ۸۸ از قطار انقلاب پیاده شدند/ انتساب به امام راحل مصداق انقلابی بودن نیست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، سرگرد هادی ایلکا، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم به مناسبت بزرگداشت حماسه بزرگ یوالله ۹ دی ماه در دانشگاه آزاد شهر پرند اظهار کرد: نهم دی تا نوزدهم دی دهه بصیرت است، ۹ دی ماه با حماسه مردم خلق شد و این پشتوانه و انسجام عمومی به همراه داشت.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم گفت: این ایام الله خلق نمی‌شد مگر اینکه یک انسجام و وحدت پشتوانه این ایام و روز‌ها شد، اگر نهم دی خلق شد یعنی انسجام ملت سبب خلق این حماسهٔ بزرگ شد، پس انسجام مبارک است و باید نسبت به این موضوع بیشتر توجه داشته باشیم. اگر تفرقه ای میان ما باشد دشمنان سوءاستفاده می کند.

وی افزود: ریشه ۹ دی به ریشه انقلاب اسلامی ما بر می‌گردد چر که انقلاب ما هم بر اساس مولفه‌هایی شکل گرفت که حماسه نهم دی خلق شد.

سرگرد ایلکا ادامه داد: قطار انقلاب کسانی که پیرو خط امام نبودند را در ایستگاه ۸۸ پیاده کرد.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در ادامه تأکید کرد: اگر انقلاب کشورمان را با انقلاب های دیگر مقایسه کنید یک تفاوت بنیادی دارد وآن تفاوت نتیجه اش ۴۰سال از عمر پربرکت انقلاب است و روزبه روز ماهم در پیش برندگی و پیش روندگی انقلاب شاهدیم و اگر آن مولفه‌های تشکیل انقلاب نبود ما در پیش برندگی و پیش روندگی انقلاب قطعاً دچار چالش می شدیم.

وی عنوان کرد: اگر امروز دشمنی هایی برای انقلاب اسلامی از ابتدا تعریف شده است بخاطر همین پیش برندگی و پیش روندگی هاست و دشمنان ما از ابتدای انقلاب تا امروز ۴ دوره فتنه از طریق دشمنان تعریف شده بود.

سرگرد ایلکا با تبیین ۴ فتنه پیش آمده در تاریخ انقلاب، خاطرنشان کرد: از این جمله می توان به جنگ ۸ ساله دفاع مقدس، فتنه فرهنگی سیاسی در دوره اصلاحات،فتنه ۸۸ و فتنه هسته ای اشاره کرد.

وی عنوان کرد : با توجه به همه این فتنه ها دشمنان ما نتوانستند راه به جایی برسانند که این فتنه ها دستاوردهایی از جمله بیداری اسلامی، نه بزرگ به اندیشه اصلاح طلبی و دفاع از ارزش ها و خلق حماسه ۹ دی می توان به شمار آورد.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم تصریح کرد: انقلاب ما از ۳مولفه تشکیل شده و بر اساس یک بنیان فکری شکل گرفته و به دلیل استفاده از این بنیان قوت پیدا کرده است و آن بنیان فکری انقلاب ما بر اساس پایه ولایت فقیه است.

ایلکا متذکر شد: امروز ایران در اوج عزت است و هیچ قدرتی نمی‌تواند اقتدار، امنیت و عزت جمهوری اسلامی را خدشه‌دار کند چرا که مردم هم‌چون روزهای آغازین انقلاب و حتی پرشور‌تر پشتوانه نظام و رهبری هستند.

در پایان مراسم با حضور  مزار شهدای گمنام واحد دانشگاهی پرند، با آرمان‌های والای شهدای گرانقدر، امام شهدا و منویات مقام معظم رهبری تجدید میثاق کرده و با نثار فاتحه  یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.