عده‌ای هنوز بر طبل فتنه می‌کوبند/ نباید از توطئه دشمنان غافل بود

0
اشتراک

عده‌ای هنوز بر طبل فتنه می‌کوبند/ نباید از توطئه دشمنان غافل بود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری فارس استان سمنان، مجید نوروزی امشب در نشست بصیرتی که با حضور بسیجیان در شاهرود برگزار شد، اظهار کرد: بزرگداشت یوم‌الله ۹ دی به معنی زنده نگه‌داشتن بصیرت و پیوند ملت با ولایت و فراموش نکردن فتنه دشمنان علیه ملت ایران است.

وی افزود: دشمنان داخلی و خارجی با همراهی برخی خواص در سال ۸۸ فتنه‌ای جبران‌ناپذیر بر ملت ایران تحمیل کردند که هنوز باید خسارت‌های آن حادثه را بر دوش بکشیم.

کارشناس مسائل سیاسی بسیج شاهرود خاطرنشان کرد: در سال ۸۸ پیروزی پرشور ملت ایران با حضور ۸۵ درصدی در انتخابات با شبهه تقلب تلخ و فضایی بر جامعه حاکم شد که فتنه‌ای بزرگ را دامن زد و جبهه حق و باطل در این چرخه شناخته شدند.

نوروزی تصریح کرد: تلاش دشمنان در فتنه ۸۸ برای براندازی نرم انقلاب اسلامی بود که متأسفانه برخی خواص بی‌خرد با اقدامات خود و همچنین عده‌ای با سکوت و عده‌ای با بی‌اعتنایی به این فتنه دامن زدند و سبب شدند این گستاخی تا عاشورای حسینی نیز برسد.

کارشناس مسائل سیاسی بسیج شاهرود بیان کرد: ملت با بصیرت ایران اسلامی که قبل از انقلاب گوش‌به‌فرمان ولایت بوده و هست در ۹ دی با حضور در خیابان‌ها و حمایت از نظام و ارزش‌ها چشم فتنه و فتنه‌گران را کور کرده و توطئه دشمنان را با حضور خود خنثی کردند.

وی با بیان اینکه متأسفانه عده‌ای هنوز بر طبل فتنه می‌کوبند، گفت: هنوز عده‌ای از مسؤولان و خواص فتنه سال ۸۸ را باور ندارند و آن را دعوای سیاسی می‌دانند که تمام‌ شده درصورتی‌که رهبری انقلاب بارها و بارها بر فتنه و بر توبه فتنه‌گران و اعلام برائت آنان تأکید فرموده‌اند.

نوروزی با بیان اینکه نباید امروز نیز از توطئه دشمنان غافل بود، گفت: دشمنان هرروز توطئه‌ جدید دارند و از راه‌های مختلف در داخل کشور نفوذ می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: باید همه به‌خصوص مردم ما که وارثان اصلی انقلاب هستند، هوشیار باشند و با حضور خود خواص را نیز همراه و بیدار کنند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.