۶ گردشگر در مکزیک به ضرب گلوله کشته شدند

0
اشتراک

۶ گردشگر در مکزیک به ضرب گلوله کشته شدند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روسیاالیوم، منابع رسانه‌ای محلی در مکزیک امروز پنجشنبه اعلام کردند که ۶ گردشگر در این کشور به ضرب گلوله اشخاص ناشناس در مرکز گردشگری آکاپولکو در جنوب این کشور کشته شده‌اند.

پلیس مکزیک در ایالت گوئررو اعلام کرد که دست‌کم سه فرد مسلح ناشناس به طور بی‌هدف به سمت گردشگران تیراندازی کرده‌اند که در پی این تیراندازی ۴ نفر در دم جان باختند و دو نفر دیگر از جمله یک زن هنگام انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند.

نیروهای پلیس مکزیک بعد از این حادثه یک حلقه امنیتی در اطراف این مرکز گردشگری ایجاد کردند و یک نفر را در ارتباط با این تیراندازی دستگیر کردند و همچنان تحقیقات در خصوص دلایل وقوع این حادثه ادامه دارد.

ایالت گوئررو هر از گاهی شاهد حواث قتل و جنایت‌‌ است. ۲۶ دسامبر سال ۲۰۱۶ میلادی نیز یک باند مسلح ۷ نفر از جمله ۳ نیروی پلیس که سال نوی میلادی را به صورت خانوادگی جشن گرفته بودند، به قتل رساند.

ایالت گوئررو یکی از ایالت‌های فقیر در مکزیک است که میزان فقر در این ایالت بسیار بالاست. باندهای مواد مخدر بر سر این ایالت با هم نزاع دارند و می‌جنگند و گاهی نیز دست به آدم‌ربایی و اقدامات تحریک‌آمیز در این ایالت می‌زنند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.