نشان دادن زیبایی‌‌های قرآن به وسیله قرائت‌های زیبا در کرسی‌های تلاوت

0
اشتراک

نشان دادن زیبایی‌‌های قرآن به وسیله قرائت‌های زیبا در کرسی‌های تلاوت

حجت‌الاسلام سید نزار موسوی، مسئول برگزاری کرسی تلاوت هفتگی قرآن کریم شهرستان ماهشهر در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، با اشاره به اینکه کرسی تلاوت این هفته شهرستان ماهشهر در مسجد قاسم بن الحسن(ع) فاز ۷ مسکن مهر شهرستان ماهشهر برگزار خواهد شد، افزود: قاریان شهرستان ماهشهر با حضور در این کرسی تلاوت مسجد تازه تأسیس شده قاسم بن الحسن(ع) فاز ۷ مسکن مهر شهرستان افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این کرسی تلاوت پس از نماز مغرب و عشاء جمعه ۱۷ دی‌ماه در مسجد قاسم بن الحسن(ع) شهرستان ماهشهر برگزار خواهد شد، افزود: سه نفر از قاریان شهرستان در این محفل قرآنی به تلاوت قرآن می‌پردازند.

وی با اشاره به اینکه این کرسی تلاوت از سال ۱۳۹۲ به صورت ثابت در مسجد عریان این شهرستان فعالیت خود را آغاز کرده است و به صورت ماهانه در یکی از مساجد شهرستان کرسی تلاوت نیز برگزار می‌کند، افزود: در این کرسی تلاوت‌ها به ارائه تلاوت‌های مجلسی و ابتهال و در بعضی مواقع اجرای گروه‌های تواشیح شهرستان توجه می‌شود.

پورموسوی هدف از برگزاری کرسی‌های تلاوت در این شهرستان را مأنوس ساختن مردم با قرآن و حفظ آمادگی قاریان عنوان کرد و گفت: با قرائت‌های زیبای قاریان می‌توان زیبایی‌های قرآن را به مردم نشان داد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.