دست‌نشان: بندهای قرارداد من را دستکاری کردند/ عیسی‌زاده را به خدا واگذار می‌کنم!

0
اشتراک

دست‌نشان: بندهای قرارداد من را دستکاری کردند/ عیسی‌زاده را به خدا واگذار می‌کنم!

  نادر دست‌نشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد تغییر و تحولات صورت گرفته در تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: به هر حال منافع دوستان این بود که من نباشم و امیدوارم با رفتن من صنعت نفت نتایج خوبی بگیرد. مردم آبادان و هواداران فوتبال از این اتفاق ناراحت هستند. واقعاً از آنها تشکر می‌کنم که در این یک سال مرا مورد حمایت خود قرار دادند.

باشگاه صنعت نفت اعلام کرده که طبق یکی از بندهای قرارداد اگر این تیم در جدول از رده دهم به بعد قرار می‌گرفت امکان فسخ یک‌طرفه قرارداد از سوی باشگاه وجود داشت. دست‌نشان در واکنش به طرح این موضوع گفت: برخی از بندهای قرارداد بدون اطلاع من دستکاری شده است و این موضوع امروز برای من مشخص شد! وقتی این برگه را به من دادند، دیدم که نامه تاریخ ندارد و این در حالی است که من قبلاً قراردادی را امضا کرده بودم که مهر و امضای مدیرعامل پای آن بود. این برگه‌ای که امروز آن را دیدم مهر نداشت و نسبت به آن قراردادی که قبلاً امضا کرده بودم، دچار تغییر شده بود.

وی در ادامه این گفت‌وگو خاطر نشان کرد: وقتی می‌خواستیم قرارداد امضا کنیم پیشنهاد من ۸۰۰ میلیون تومان بود که آقای عیسی‌زاده از من خواست به دلیل شرایط مالی باشگاه مبلغ موردنظرم را کم کنم. در نهایت قرارداد ۶۰۰ میلیونی امضا شد که من البته راضی نبودم. به همین دلیل ایشان به من گفت که در قرارداد آپشن‌هایی را در نظر می‌گیریم که اگر صنعت نفت از رده یازدهم هر پله که بالا آمد ۲۰۰ میلیون به مبلغ قراردادم اضافه شود. 

سرمربی پیشین تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: من حساب کردم که اگر ۱۰ رده بالا بیاییم جدا از ۶۰۰ میلیون ۲۰۰ میلیون می‌گیرم و این خیلی خوب بود! البته عیسی‌زاده به من گفت که اگر دوازدهم شویم یا در رده‌های پایین‌تر از دوازدهم قرار بگیریم آن وقت چه خواهد شد که من هم جواب دادم مطمئن باشید این اتفاق نمی‌افتد. مدیرعامل باشگاه گفت که اگر این اتفاق افتاد ما تاهفته هشتم می‌توانیم قرارداد را یک‌طرفه فسخ کنیم ولی من گفتم هفته هشتم را قبول ندارم و تا نیم‌فصل شما می‌توانید این کار را انجام دهید. البته اگر هفته هشتم را قبول می‌کردم به نفع من بود چون فکر می‌کنم آن زمان در رده هفتم یا هشتم بودیم. 

دست‌نشان در قسمت دیگری از حرف‌هایش گفت: در این قراردادی که تازه دیده‌ام بحث رده دوازدهمی تغییر کرده و آن را تبدیل به رده دهم کرده‌اند و این نشان می‌دهد که بند قرارداد دستکاری شده است. یکی دیگر از بندها که قرار بود اگر بالاتر از رده یازدهم باشیم و برای هر رتبه ۲۰۰ میلیون به قراردادم اضافه شود حذف شده است. شاید من نتوانم پولم را بگیرم، ولی این اتفاقات را به کمیته انضباطی گزارش خواهم داد. من آقای عیسی‌زاده را به خدا واگذار می‌کنم و باز هم می‌گویم که بندهای قرارداد دستکاری شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اعتقاد دارد صنعت نفت از قبل با فیروز کریمی توافق کرده است، گفت: شواهد این را نشان می‌دهد چون ایشان با پرواز ساعت ۷ امروز به آبادان آمد و در هتل پارسیان مستقر شد. کریمی نیم‌ساعت بعد از برکناری من با پیراهن صنعت نفت عکس گرفت. به هرحال ایشان بزرگ‌تر است و من حرف خاصی ندارم. 

سرمربی پیشین تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پایان گفت: همگی دیدند که در نیم‌فصل اول چه کمبودهایی داشتیم و اگر چهار بازیکن جذب می‌کردیم همه چیز تغییر می‌کرد. من برای مردم آبادان و هواداران متعصب صنعت نفت آرزوی موفقیت دارم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.