پیست اسکی منطقه چاشم شهمیرزاد استاندارد نیست

0
اشتراک

پیست اسکی منطقه چاشم شهمیرزاد استاندارد نیست

بهنام جهانی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: در روزهای تعطیل زمستان شهروندان بی شماری برای اسکی و برف بازی در گردنه برف گیر چاشم حضور پیدا می کنند که باید متولیان حوزه ورزش استان نسبت به تجهیز و استانداردسازی این منطقه تفریحی اقدام کند.
وی افزود: اداره کل ورزش و جوانان متولی اصلی ورزش های زمستانی در استان سمنان است و باید این نهاد اجرایی نسبت به میزان حضور ورزشکاران و گردشگران اطلاعات جامعی داشته باشد.
جهانی ادامه داد: روان سازی ترافیک و اسکان دایمی نیروهای امداد و نجات در منطقه چاشم از وظایف اصلی بخشداری شهمیرزاد است که با برنامه ریزی های مدون از هفته های آینده این طرح ها اجرایی می شود.
وی اضافه کرد: به دلیل استاندارد نبودن پیست اسکی چاشم، میزان تماس با مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ در روزهای تعطیل فصل زمستان افزایش می یابد که باید اقدامات موثرتری نسبت به کاهش مجروحیت ها صورت گیرد.
جهانی خاطر نشان کرد: شهمیرزاد به عنوان یکی از مناطق مهم گردشگری کشور محسوب می شود که باید با افزایش امکانات رفاهی در روزهای مختلف از سال، خدمات رسانی مطلوبی را به شهروندان ارایه دهیم.
بخشدار شهمیرزاد تصریح کرد: تنها یک هتل برای اسکان گردشگران در شهمیرزاد وجود دارد که برای افزایش خدمات رسانی مطلوب به گردشگران، ساخت هتل ها و مکان های اقامتی و تفریحی اجتناب ناپذیر است.
وی گفت: از ۲۳ روستای همجوار شهمیرزاد، نیمی از آنها برای حضور گردشگران مستعد است که با گازرسانی و بازسازی جاده ها در این روستاها، شهروندان و مسافران می توانند از طبیعت این مناطق لذت بیشتری ببرند.
بخشدارشهمیرزاد افزود: روستاهای ملاده، هیکو و ده صوفیان از روستاهای منحصربه فرد شهمیرزاد برای حضور گردشگران به شمار می رود که گردشگران می توانند برای زمستان‌گذرانی به این مناطق سفر کنند.
شهر شهمیرزاد از توابع شهرستان مهدیشهر و بیش از ۲۵ هزار نفر جمعیت دارد.
شهمیرزاد در ۲۴ کیلومتری شمال شهر سمنان قرار دارد.
۷۳۳۹/۶۱۰۳
خبرنگار: محمدرضا یوسف نژاد ** انتشاردهنده: مصطفی دهقان

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.