راه‌اندازی واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال در اردبیل

0
اشتراک

راه‌اندازی واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال در اردبیل

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، مجید خدابخش عصر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویتهای اساسی مسئولان استان اردبیل فراهم کردن زیرساختهای بهبود فضای کسب و کار است که در این زمینه با اقدامات انجام شده فضای کسب و کار در اردبیل بهبود یافته و انتظار می‌رود روند سرمایه‌گذاری در منطقه سیر صعودی داشته باشد.

وی با اشاره به این‌که مسئولان نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری دارند، افزود: انتظار می‌رود در این زمینه مسئولان مربوطه اقدامات عملی و تاثیرگذاری انجام دهند تا شاهد پیشرفت و توسعه استان در عرصه‌های مختلف باشیم.

استاندار اردبیل با اشاره به راه‌اندازی واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال در اردبیل گفت: این واحدهای تولیدی هم‌اکنون با حمایت دستگاههای اجرایی  و ارائه تسهیلات بانک‌های عامل فعال شده‌اند و نقش مهی در اشتغالزایی ایجاد کرده‌اند که امیدواریم فعالیت واحدهای تولیدی راکد در استان اردبیل تدوام یابد.

خدابخش توسعه کارآفرینی و فراهم کردن اشتغال را یک امر مهم و ضروری خواند و بیان کرد: در این زمینه یعقوب عباسی، مالک کارخانه تولید درب آرتاویل گام بزرگی در تحقق اقتصاد مقاومتی برداشته و این سرمایه‌گذار توانسته برای هزاران نفر دیگر نیز اشتغال ایجاد کند.

وی تصریح کرد:‌ مالک واحد تولیدی، آقای عباسی علاوه بر این‌که گام بزرگی در اشتغالزایی برداشته، توانسته برای معلولان نیز اشتغال فراهم کند که این امر یک موضوع قابل توجه و مهم بوده و باید واحدهای تولیدی نسبت به اشتغال معلولان اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.