سپاهان و ذوب‌آهن باید با بازیکنان با تجربه‌تر تقویت شوند

0
اشتراک

سپاهان و ذوب‌آهن باید با بازیکنان با تجربه‌تر تقویت شوند

حسن حاج‌رسولی‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره عملکرد ۲ تیم اصفهانی در نیم‌فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: ذوب‌آهن با تغییراتی که در ترکیب کادر فنی خود در ابتدای فصل صورت داده رشد رو به مثبتی را طی کرد و آذری با این کار نشان داد که کار بلد است.

وی افزود: مدیریت تیم ذوب‌آهن و هیئت مدیره یک بار دیگر امتحان سختی را پیش رو داشت و در این امتحان درست تصمیم‌گیری کرد و نشان داد که وقتی پای یک مربی جوان ایستادگی می‌کند فرصت نتیجه‌گیری را نیز به وی می‌دهد؛ اتفاقی که ۲ فصل پیش نیز درباره گل‌محمدی رخ داد.

سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان خاطرنشان کرد: تیم ذوب‌‌‌آهن پس از تغییرات در کادر مربیان فوتبال بسیار فنی و چشم‌نوازی را به نمایش می‌گذارد و نتایج خوبی نیز کسب کرد؛ ذوب‌آهن انتظارات مردم را برآورده کرده و در واقع عملکرد خوبی داشته است.

وی درباره عملکرد تیم سپاهان در نیم‌فصل نخست لیگ برتر تصریح کرد: سپاهان از نظر فنی بد نیست و تیمی هستند که با تغییرات بسیار زیادی پا به لیگ گذاشتند؛ سپاهان در ابتدای فصل تغییرات بسیاری را صورت داد اما با تفکر بهتری می‌توانستند در انتخاب مربی تصمیم‌گیری داشته باشند. البته ویسی مربی بزرگی است ولی نشان داده به دلیل تغییرات زیاد در تیم‌های بزرگ شاید به مشکل بر بخورد.

حاج‌رسولی‌ها بیان کرد: استفاده از بازیکنان جوان تاوان دارد و دادن تاوان برای هواداران سپاهان به سختی قابل هضم است و اگر عملکرد بهتری در ابتدای فصل داشتند شاید جایگاه بهتری کسب می‌کردند، اما الان که این تصمیم را گرفتند باید از ویسی حمایت شود تا منتظر نتیجه در پایان فصل باشند.

وی گفت: سپاهان تا به امروز انتظارات را برآورده نکرده و سبب نگرانی تماشاگران و مسئولان سپاهان شده اما باید به این تیم جوان که روند به نسبت رو به رشدی را در پیش گرفته فرصت داد تا بتوانند به شکل بهتری خود را نشان دهند.

سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان درباره عملکرد تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن در نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی اظهار داشت: اصفهان در دیدارهای حذفی هفته غم‌انگیزی را سپری کرد؛ سپاهان می‌توانست بهتر از این‌ها عمل کند و مربی باید  تصمیمات بهتری در این دیدار می‌گرفت، چرا در چنین دیداری از دروازه‌بان جوان استفاده کرد و تعویض‌ هم نداشت.

وی افزود: البته ما دور از تمرینات تیم هستیم اما در یک چنین بازی می‌توانست بهتر عمل کند البته سپاهان هم بدشانسی آورد که در آن دقیقه آن مسئله پیش آمد و سبب حذف این تیم از دور رقابت‌ها شد.

حاج رسولی‌ها با اشاره به دیدار ذوب‌آهن در رقابت‌های حذفی خاطرنشان کرد: ذوب‌آهن بسیار خوب بازی کرد ولی تبریزی باید حرفه‌ای تر عمل می‌کرد و اگر اخراج نمی‌شد فشار کمتری روی تیم بود، اما زیبایی‌های فوتبال به همین مسائل است، روی اشتباهات فردی گل مساوی را دریافت کردند و در ۲ نیمه وقت اضافه ذوب‌آهن باید بیش از ۹۰ دقیقه تلاش می‌کرد.

وی تصریح کرد: ذوب‌آهن پس از تساوی و به ثمر رساندن گل دوم بازی را تمام شده دید اما در ثانیه‌های پایانی باید حرفه‌ای‌تر عمل می‌کردند در هر صورت هر دو تیم تلاش بسیاری کردند و این تراکتور بود که توانست بهتر از موقعیت‌های خود استفاده کند.

سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به این سؤال که ۲ تیم اصفهانی در چه پست‌هایی باید بازیکن جذب کنند، بیان کرد: هر ۲ تیم به بازیکنان باتجربه‌تری نیاز دارند و اینکه باید در هر ۳ خط تقویت شوند به این دلیل که انتظارات مردم را باید برآورده کنند و مردم دوست دارند که هر دو تیم جز ۴ تیم برتر در پایان فصل باشند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.