هشدار نماینده سروستان نسبت به ارسال پیامک‌هایی به نمایندگان پس از یک مصوبه

0
اشتراک

هشدار نماینده سروستان نسبت به ارسال پیامک‌هایی به نمایندگان پس از یک مصوبه

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، داریوش اسماعیلی نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۱۵ دی‌ماه) با استناد به ماده ۲۲ آیین‌نامه داخلی مجلس در تذکری شفاهی خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس که اداره جلسه را برعهده داشت، گفت: یکی از وظایف رئیس مجلس، دفاع از کیان مجلس است.

وی در توضیح اظهار داشت: امروز پس از مصوبه مجلس در واگذاری بخشی از بیمه سلامت به وزارت رفاه و بخشی دیگر به وزارت بهداشت، بعضی سامانه‌های پیامکی با ارسال پیامک‌هایی به هیأت رئیسه و نمایندگان مجلس توهین کردند. 

اسماعیلی گفت: اگر این روند هتک حیثیت از مجلس ادامه یابد، نمایندگان نمی‌توانند در رأی‌گیری‌ها مستقل عمل کنند. 

نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی خطاب به لاریجانی اظهار داشت: به حراست مجلس دستور دهید منشأ این پیامک‌ها را بررسی کنند تا مشخص شود چه کسانی پشت این موضوع قرار دارند. 

براساس این گزارش، رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر با تأکید بر اینکه دستور پیگیری این موضوع را خواهد داد، گفت: نمایندگان مجلس در تصمیم‌گیری آزاد هستند و موظفند که منافع ملی کشور را درنظر بگیرند. 

وی با اشاره به اینکه امروز هم موضوع سلامت و هم شرایط و نیاز کارگران مهم است، خاطرنشان کرد: مجلس امروز با چشم باز منافع هر دو طرف را لحاظ کرد. 

نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: توهین کردن به مجلس بلاوجه است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.