پروژه‌های نیمه تمام شهرداری رشت تا پایان سال به اتمام می‌رسد

0
اشتراک

پروژه‌های نیمه تمام شهرداری رشت تا پایان سال به اتمام می‌رسد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت، فاطمه شیرزاد عصر امروز در مراسم افتتاح پارک محله‌ای در رشت اظهار داشت: تبدیل حاشیه رودخانه‌ها به فضای سبز یک اقدام ارزشمند است که در یک سال اخیر و در شورای چهارم سرعت بیشتری به خود گرفته است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه رضایتمندی مردم را در افزایش فضای سبز مورد توجه قرار دادیم بیان کرد: خانواده‌های ایرانی برای طب گیاهی ارزش قائلند و در همه خانه‌ها طب سنتی استفاده می‌شود.

شیرزاد تقویت فرهنگ گذشتگان را ارزشمند عنوان کرد و گفت: از قدیم استفاده از طب سنتی برای درمان بیماری‌ها مرسوم بوده است و هنگام بیماری خانواده‌ها درمان از طریق طب سنتی را در اولویت کاری خود قرار می‌دهند.

عضو کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر رشت اقدام شهرداری منطقه ۲ را در احداث پارک خیابان جوان با گونه‌های گیاهی دارویی ارزشمند دانست و افزود: این اقدام در جهت تقویت سلامت شهروندان است و امیدواریم شهری سالم و عاری از آلودگی داشته باشیم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه شورای شهر رشت در طول سه سال اقدامات خوبی انجام داده است تصریح کرد: اتمام پروژه‌های نیمه تمام را تا پایان سال ۹۵ مورد تاکید قرار دادیم.

عضو کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر رشت با بیان اینکه مسئولان باید در حوزه کلان به شهر رشت کمک کنند اعلام کرد: سرمایه‌گذاری در افزایش سلامت شهروندان اهمیت زیادی دارد و با توجه به تغییر سبک زندگی به مدرن، توجه به طب سنتی لازم است.

شیرزاد افزایش رضایتمندی کارکنان شهرداری و بخش خصوصی را مطالبه اعضای شورا و شهردار عنوان کرد و گفت: امروز حقوق آبان ماه پاکبانان منطقه ۲ رشت پرداخت شد و تا هفته دیگر حقوق آذرماه پاکبانان این منطقه نیز پرداخت می‌شود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.