تامین امنیت ۱۲۰۰ پرواز اروپایی در آسمان ایران/نقاط دفاعی ایران به ۵۰۰۰ نقطه افزایش می‌یابد

0
اشتراک

تامین امنیت ۱۲۰۰ پرواز اروپایی در آسمان ایران/نقاط دفاعی ایران به ۵۰۰۰ نقطه افزایش می‌یابد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از خوی، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی ظهر امروز در مراسم یادواره شهدای شمال استان آذربایجان غربی که در محل مصلی شهرستان خوی برگزار شد، اظهار داشت: امروز همه ما مدیون خون شهدایی هستیم که از جان شیرین خود گذشتند و در راه حفظ آرمانهای انقلاب اسلامی و دفاع از وجب به وجب این سرزمین خون پاکشان را تقدیم کردند.

وی با اشاره به برخی رویدادهای معاصر و نقش بیگانگان در آن افزود: بعضی از وقایع مهم کشور همچون کودتای ۲۸ مرداد که ترکیبی از خیانت پهلوی و ظلم استکبار بود و به واسطه دخالت برخی از کشورها بر سر مردم ایران آوردند، در ذهن مردم به عنوان یک خیانت و سابقه بد آن کشورها باقی می‌ماند.

اسماعیلی افزود: دولت‌هایی که حیثیت خود را به بهانه تامین امنیتشان به کشورهای استکباری می‌فروشند، به گواه تاریخ، کشور و حتی نوامیس آنان بارها مورد تعدی همان دولتهای استکباری قرار گرفته است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء با اشاره به پشتوانه دفاعی کشور تصریح کرد: امروز تمامی تسلیحات نظامی در کشور در کنترل قرارگاه پدافند خاتم الانبیاست و این قرارگاه در خط مقدم دفاع از ایران اسلامی قرار دارد.

اسماعیلی بیان کرد: آسمان ایران یکی از امن‌ترین آسمان‌ها است و روزانه ۱۲۰۰ پرواز مسافرین اروپایی را بدون کوچکترین مشکل عبور می‌دهیم.

وی گفت: طی هشت سال گذشته  800 نقطه دفاعی کشور را به ۳۷۰۰ نقطه دفاعی افزایش دادیم  و تا پایان برنامه پنجم در نظر داریم این مقدار را به ۵ هزار نقطه دفاعی برسانیم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.