مجوز احداث دانشکده پیراپزشکی در دانشگاه آزاد ملایر صادر شد

0
اشتراک

مجوز احداث دانشکده پیراپزشکی در دانشگاه آزاد ملایر صادر شد

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو،سید حسن قاضی زاده هاشمی شامگاه چهارشنبه ۱۵ دی در جمع مردم شهرستان ملایر، افزود: در تلاش هستیم تا مجوزهای لازم برای احداث یک بیمارستان مجهز و جدید را نیز بگیریم.

 

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی ملایر و قرارگرفتن در مسیر مواصلاتی جنوب و غرب به شمال کشور، اظهار کرد: بار بیماران زیادی به شهرستان ملایر تحمیل می شود بنابراین مهمترین اقدام در حال حاضر احداث و تکمیل اورژانس تخصصی بیمارستان امام حسین(ع) است.

 

قاضی زاده هاشمی با تأکید بر اینکه این پروژه باید تا سال آینده تکمیل و به بهره برداری برسد، ادامه داد: ملایر از نظر خیرین سلامت جایگاه شاخص و ویژ ه‌ای در سطح کشور دارد و این قشر توانسته گام‌های موثری در راستای کاهش آلام مردم بردارد.

 

وزیر بهداشت گفت: خیرین سلامت با جهاد اکبر، از هواهای نفسانی و  دنیوی خود عبور کرده و زمینه ساز ارتقای سلامت جامعه شدند.

 

وی با بیان اینکه بخش عمده‌ای از موقوفات ملایر در حوزه بهداشت و درمان و سلامت است، افزود:این امر نشان دهنده غنای فرهنگی و نیک خیر مردم این دیار است.

 

قاضی زاده هاشمی با تأکید بر اینکه آنچه امروز مردم بیش از پیش بدان نیازمند هستند، احترام و توجه به حقوق ملت است، افق آینده ایران را روشن و خوب ارزیابی کرد و گفت: تمامی مسؤولان جمهوری اسلامی باید دغدغه رفع مشکلات مردم را داشته باشند.

 

وزیر بهداشت با بیان اینکه همه کسانی که در این نظام مسند و مقام و جایگاهی دارند، مدیون مردم و خون شهدا هستند، گفت: مردم باعث بقا و استمرار انقلاب اسلامی و نظام مقدس شده اند.

 

وی با تأکید بر اینکه ملت شریف ایران شایسته خدمات و رفاهی بیش از این هستند، افزود: این امر مهم در سایه وحدت و یکپارچگی مسؤولان محقق خواهد شد.

 

وزیر بهداشت در بخش دیگری از سخنان خود گفت: طرح تحول نظام سلامت در راستای اجرای سند چشم انداز توسعه و بخشی از احکام برنامه پنجم آغاز شد.

 

وی افزود: خوشبختانه این طرح تاکنون منشا خدمات ارزشمندی در کشور شده و این اقدام موثر به اذعان عموم مردم و مسؤولان نظام، دغدغه شهروندان به ویژه محرومان کشور را در دریافت خدمات مطلوب و کاهش هزینه‌های سرسام‌آور به صورت شایسته‌ای مرتفع کرده است.

 

گفتنی است، در پایان این مراسم با حضور وزیر بهداشت و نمایندگان مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی از خیرین سلامت این شهرستان تجلیل شد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.