عربستان شهرهای یمن را بمباران کرد

0
اشتراک

عربستان شهرهای یمن را بمباران کرد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه خبری المسیره هواپیماهای عربستانی آمریکایی امروز چهارشنبه طی ۵ نوبت وادی صبر در شهر صحار استان صعده را بمباران کردند.
همچنین هواپیماهای متجاوز شب گذشته منازل مسکونی شهر ضحیان در استان صعده را هدف قرار دادند.
حمله هوایی عربستان به مناطق مسکونی شهر ضحیان استان صعده علاوه بر زخمی شدن دو تن از اهالی وتخریب کامل دو خانه، منجر به تخریب خانه های اطراف واموال شهروندان شد.
هواپیماهای متجاوز شب گذشته طی سه نوبت مناطق بن ناجی ، العسلات وبنی شکوان در شهر نهم در استان صنعا پایتخت یمن را بمباران کردند که بر اثر آن خسارت های جانی ومالی زیادی به شهروندان وارد شد.
بمباران خانه های مسکونی در راستای تجاوز نزدیک به دوساله عربستان به مردم یمن است که تداوم آن موجب تقویت پایداری آنها در مقابله با دشمن شده است .
عربستان همراه با چند کشور دیگر عرب از ششم فروردین سال گذشته به تجاوز نظامی به یمن و محاصره زمینی، دریایی و هوایی این کشور با هدف بازگرداندن 'عبدربه منصور هادی' رئیس جمهوری مستعفی یمن به قدرت اقدام کرد.
این تجاوز نظامی تاکنون نتیجه ای جز کشتار بیش از ۱۱ هزار یمنی و زخمی شدن ده ها هزار نفر دیگر و همچنین آواره شدن میلیون ها یمنی و ویرانی زیرساخت های این کشور نداشته است.
عربستان با وجود هزینه های زیاد و حملات پیاپی به یمن هنوز نتوانسته است به هیچ یک از اهداف اعلام شده خود برسد و مردم یمن با مقاومت و پایداری خود متجاوزان را به زانو در آورده اند.
خاورم** ۱۴۵۳*۱۵۷۹
مترجم: آمنه دهقان * انتشار دهنده : مرضیه فاتحی علیشاه

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.