فروش در اینستاگرام، 7 نکته طلایی برای افزایش در اینستاگرام

0
اشتراک

فروش در اینستاگرام، 7 نکته طلایی برای افزایش در اینستاگرام

افزایش فروش در اینستاگرام، یکی از مهم‌ترین مسائل روز می‌باشد؛ که به‌اصطلاح دیجیتال مارکتینگ گفته می‌شود.

اگر شما هم محصولی، برای فروش یا خدماتی برای ارائه دارید، باید هر چه سریع‌تر به سمت فروش به روش جدید و نو بروید یکی از این ابزارها برای فروش اینستاگرام است؛ ما در این مقاله به 6 نکته طلایی برای انفجار بیان کرده‌ایم.

1 زمان‌بندی ارسال پست

هنگامی‌که شما یک‌صفحه‌ای برای کسب‌وکار خود راه‌اندازی می‌کنید باید برنامه‌ریزی کنید؛ بدانید که در هرروز هفته چه پستی با چه موضوعی می‌خواهید به اشتراک بگذارید.

برای این کار باید از هفته‌ها یا ماه‌های قبل برنامه‌ریزی داشته باشید. توصیه ما این است که یک جدول تهیه کنید موضوع، پست و ساعت انتشار آن را در صفحه خود تعیین کنید.

نکته قابل‌توجه این است که با استفاده از ابزارهایی که اینستا در اختیار شما گذاشته، بررسی که کنید، چه زمان‌هایی بازدید از پیج بیشتر است.(پیج های مختلف اوج ساعت بازدیدشان متفاوت است).

در پیج های بیزینسی، در پایین پست از گزینه insights می‌توانید، میزان بازدید از پست را مشاهده کنید و تجزیه‌وتحلیل کنید تا بهترین زمان انتشار پست را پیدا کنید و همیشه طبق همان ساعت فعالیت کنید.

اینستاگرام

 

2 برای پست و استوری ها تفاوت قائل شوید

اگر بخواهیم این مورد را به ساده‌ترین حالت ممکن برایتان بگوییم یعنی اگر شما در پست‌های خود محصولات را معرفی می‌کنید در استوری یا IGTV به آموزش یا انتقال اطلاعات بپردازید. تا کاربران، با آگاهی قبلی به استقبال پست و استوری شما بروند.

 

 

3 ارسال پیام به دایرکت

کاربرانی که به‌تازگی وارد پیج شما شده‌اند، پیامکی مبنی بر خوش‌آمد گویی ارسال کنید و یک تخفیف یا معرفی پیج هم ذکر کنید، تا کاربر کنجکاو شده و مجدداً پیج شمارا بررسی کنند، درنتیجه به صفحه شما علاقه‌مند شده و خرید می‌کند.

 

4 از لوکیشن استفاده کنید

در پست‌ها و استوری های خود، از لوکیشن یا موقعیت مکانی که هستید حتماً استفاده کنید؛ زیرا به جلب مخاطب محلی بسیار کمک می‌کند.

 

5 هشتگ گذاری برای فروش در اینستاگرام

یکی از قدرتمندترین ابزارهایی که در اینستا، می‌توان جلب مخاطب کرد، هشتگ گذاری مرتبط است؛ زیرا افراد با هشتگ دنبال کالای خود می‌گردند. پس انتخاب بهترین هشتگ بسیار مهم است.

 

افزایش فالور

 

6 تبلیغات برای فروش در اینستاگرام

یکی از اصلی‌ترین نکات طلایی در افزایش فالور تبلیغات است؛ اگر می‌خواهید درفروش موفق شوید تبلیغات انجام دهید. شما در اینستا از 20 هزار تومان تا 20 میلیون تومان می‌توانید تبلیغات کنید. بخشی از میزان درامد خود را حتماً به تبلیغات اختصاص دهید.

 

 

7 اینستاگرام برای کسب‌وکار مناسبِ یا نه؟

برخی از کسب‌وکارهای بزرگ، مثل شرکت میهن یا کاله، برای فروش در صفحه اینستاگرام، اصلاً مناسب نیستند؛ فقط در پیج خود، می‌توانند به مخاطبان اطلاعات بدهند. پس شما هم بررسی کنید که صفحه اینستاگرام برای کسب‌وکار شما مناسب است یا خیر.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.