سوت قطار رشت- قزوین بهار سال آینده به صدا درمی‌آید

0
اشتراک

سوت قطار رشت- قزوین بهار سال آینده به صدا درمی‌آید

رشت- خبرنگار کیهان:

محمدعلی نجفی استاندار گیلان پس از دیدار با مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران با اعلام این خبر اظهار داشت: با اعتباری که اخیراً دولت برای این پروژه اختصاص داده، کارها براساس زمانبندی در حال انجام است و تاکنون ۸۵ کیلومتر از مسیر راه‌آهن رشت- قزوین ریل‌گذاری شده است.
وی افزود: برخی مشکلاتی که در نقاطی از این مسیر در بخش پل‌ها و تونل‌ها وجود داشت با پیگیری‌های بخش‌های مربوطه و تأمین مسائل مالی آن، در حال رفع شدن است.استاندار گیلان با اشاره به ضرورت احداث ایستگاه دوم برای شهر رشت گفت: در میدان گیل رشت احداث ایستگاه دیگری پیش‌بینی شده که برای ساخت این ایستگاه نیز باید زمین‌های مردم خریداری شود که این امر در حال انجام است.
محمدعلی نجفی در ادامه به احداث خطوط دیگر راه‌آهن در گیلان و پیشرفت آنها نیز اشاره کرد و افزود: در پروژه راه‌آهن رشت- آستارا خوشبختانه طرف آذری علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در این بخش است و ۵۰۰میلیون دلار پیشنهاد سرمایه‌گذاری داده است.
وی در خصوص پیشرفت کار راه‌آهن آستارا – آستارا هم گفت: تعهداتی دو طرف داشته‌اند که یا انجام شده و یا در حال انجام است و طرف آذری ۸ کیلومتر تعهدات خود را انجام داد و ساخت پل مشترک نیز به اتمام رسید.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.