کارشناس روانشناسی: نشاط و شادابی در جامعه موجب پویایی می شود

0
اشتراک

کارشناس روانشناسی: نشاط و شادابی در جامعه موجب پویایی می شود

حسین ابراهیمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به اهمیت نشاط و شادابی در جامعه افزود: هر قدر نشاط و شادابی در جامعه بیشتر باشد، پویایی در آن جامعه بیشتر خواهد بود.
وی اظهار داشت: نهادینه شدن شادی در هر جامعه ای تاثیر بسزایی در سلامتی، موفقیت فردی و جمعی در میان افرد آن جامعه دارد.
ابراهیمی با بیان این که در موضوع نشاط به بهداشت و سلامت روان تکیه می شود، تصریح کرد: افرادی که از سلامت روان بالاتری در جامعه برخوردارند، نقش مهمی در پویایی جامعه دارند.
این کارشناس ارشد روانشناسی بیان داشت: بنابراین برای این که بتوانیم در عرصه های مختلف جامعه ای کارآمد داشته باشیم، بایستی سلامت روان افراد مورد توجه قرار گیرد.
وی خاطر نشان کرد: داشتن سلامت روان منوط به این است که افراد در جامعه با روحیه شاد و با نشاط ، در عرصه های مختلف نقشی فعال داشته باشند.
وی با بیان اینکه هر کدام از افراد در جامعه در نشاط و شادابی موجود در آن جامعه نقش مهمی دارند، اظهار کرد: هر یک از افراد در هر جایگاهی بایستی در ایجاد نشاط و شادابی جامعه نقش آفرینی کنند.
ابراهیمی ارتباط و تعاملات مثبت افراد در جامعه را در ایجاد نشاط موثر دانست و تصریح کرد: هر قدر ارتباط مثبت و کارآمد افراد با دیگران در جامعه بیشتر باشد، در کاهش افسردگی در جامعه نیز نقش مهمی دارد.
خبرنگار: شادی خورشیدی سدهی ** انتشاردهنده: کبیری
۷۲۸۶ / ۲۰۰۷

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.