ارائه خدمات پزشکی به مناطق محروم در روستای دزج و قمیشلو منطقه دهاقان

0
اشتراک

ارائه خدمات پزشکی به مناطق محروم در روستای دزج و قمیشلو منطقه دهاقان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه، در نهمین مرحله از زمان تأسیس بسیج سازندگی شرکت فولاد مبارکه، پایگاه سلامت و اعضای گروه بسیج سازندگی این شرکت،  برای دومین بار در سال جاری در تاریخ 5 دی‌‌ماه با اکیپ متخصص پزشکی و همراه با وسایل و تجهیزات کامل دارویی، امدادی و بهداشتی در روستای دزج و قمیشلو منطقه دهاقان به بیش از یک هزار و ۵۰۰ مددجو خدمات پزشکی ارائه کردند.

نبوی که گروه بسیج سازندگی این شرکت را همراهی می‌کرد، ضمن تشکر از متصدیان برپایی این اردوی جهادی، اظهار داشت: این خدمات برای افرادی که استطاعت مالی لازم جهت مراجعه به مراکز بهداشتی را ندارند، در مقاطع خاصی می‌تواند مؤثر واقع شود که قابل تقدیر است.

وی افزود: وقتی تلاش می‌کنیم در زندگی خود با تقواتر باشیم، به واقع هم دنیا و هم آخرت خود را آباد کرده‌ایم.

رئیس دفتر هماهنگی تبلیغات اسلامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان اذعان کرد: امیدواریم ارائه این خدمات همچنان ادامه داشته باشد و هرچه سریع‌تر همه اقشار جامعه به سطوح قابل قبولی از خدمات پزشکی دسترسی پیدا کنند.

در جریان ارائه این خدمات، هوشنگ نوایی فرمانده سپاه ناحیه دهاقان با حضور در محل برگزاری اردوی سلامت، از اعضای بسیج شرکت فولاد مبارکه و تمامی کارکنان و مسؤولان این شرکت قدردانی کرد و گفت: وقتی مردم لذت خدمت را می‌چشند، اعتمادشان به نظام و خدمات نظام در هر قالبی که ارائه شود، بیشتر می‌شود که این قابل تقدیر است.

طبق این گزارش اعزام کارشناس بهداشت به چهار مدرسه و اهدای بسته‌های بهداشتی به دانش‌آموزان این مدارس از دیگر فعالیت‌های این گروه بود، ضمن اینکه شورای حوزه مقاومت بسیج شرکت فولاد مبارکه با برنامه‌ریزی انجام شده با بازدید از خدمات‌رسانی پایگاه سلامت در این منطقه، جلسه‌ای با مسؤولان منطقه در مجموعه فرهنگی این روستا برقرار کرد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.