سود سرشار هتل ترامپ در جشن نو میلادی

0
اشتراک

سود سرشار هتل ترامپ در جشن نو میلادی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایندیپندنت، هتل معروف «دونالد ترامپ» در منطقه «مارلاگو» شاهد استقبال کم‌سابقه مهمانان در جشن‌های شب سال نو میلادی بود. مالکیت این هتل از سوی «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا، موجب شد صدها بلیت که میانگین قیمت آن‌ها ۵۴۸ دلار اعلام شده بود، در مدت کوتاهی به فروش برسد.
بسیاری از شهروندان آمریکایی برای ملاقات احتمالی با ترامپ حاضر به پرداخت این مبلغ گزاف شدند و در نهایت سود ۴۲۰ هزار دلاری را عاید هتل وی کردند.بسیاری از منتقدان ترامپ پیش از این نیز درباره تداخل مسئولیت‌های سیاسی وی با فعالیت‌های تجاری‌اش هشدار داده بودند. به گفته این افراد، ترامپ نباید از وجهه سیاسی خود در راستای امور تجاری‌اش استفاده کند.«شان اسپایسر»، مشاور رسانه‌ای ترامپ، روز جمعه اعلام کرد: تمام ۸۰۰ بلیت جشن سال نوی هتل «ترامپ» پیش فروش شد که ارزش مجموع آن‌ها حدود ۴۲۰ هزار دلار است.
بلیت‌ها برای اعضا و مشتریان هتل ۵۲۵ دلار و برای مهمانان ۵۷۵ دلار قیمت‌گذاری شد. نزدیکان ترامپ در تیم انتقال قدرت، انتقادها را نپذیرفته و اعلام کردند هر هتل یا رستورانی برای جشن سال نو برنامه‌های ویژه‌ای ترتیب می‌دهد. هتل ترامپ نیز نمی‌تواند از این قاعده مستثنی باشد. این موضوع نباید مورد بحث قرار بگیرد.
دونالد ترامپ با انتشار توئیت‌هایی وعده داده است شرکت‌های تجاری و کسب و کارهای وی در دوره ریاست جمهوری، هیچ قرارداد جدیدی را اجرا نخواهند کرد و مدیریت همه شرکت‌ها و فعالیت‌های تجاری‌اش را به دو پسر ارشدش واگذار می‌کند.ترامپ با انتقادات زیادی به خاطر تزاحم منافع تجاری و اقتصادی‌اش با فعالیت به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا روبه‌رو شده است. وی در توئیتی نوشت: قبل از ۲۰ ژانویه کسب و کارهایم را رها خواهم کرد و همه زمان و وقت خودم را بر ریاست جمهوری متمرکز می‌کنم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.