بازیکن پارسه: به خاطر نفرزاده بازی می‌کنیم/ مدیرعامل باشگاه سر قولش نیست

0
اشتراک

بازیکن پارسه: به خاطر نفرزاده بازی می‌کنیم/ مدیرعامل باشگاه سر قولش نیست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رحمان تقی‌زاده بازیکن تیم والیبال پارسه پس از شکست مقابل شهرداری ارومیه در خصوص مشکلاتی که این تیم با آن دست به گریبان است، گفت: مشکلات ما را رها نمی‌کند. تیم ما بازیکنان جوانی دارد و این مسائل بر روی آنها تاثیر منفی می‌گذارد. ضمن اینکه ما به خاطر خودمان و فرهاد نفرزاده سرمربی تیم بازی می‌کنیم نه تیم دیگری. 

وی افزود: بردهایی که در هفته‌های گذشته داشتیم به دلیل آن بود که همه بازیکنان حضور داشتند اما حالا حتی گاهی اوقات تمرین هم نمی‌کنیم چه برسد به آنکه کامل باشیم. 

بازیکن تیم پارسه درباره مسائل مالی گفت: ما که خبری از پول نشنیده‌ایم. روز گذشته یک چک به ما دادند که تاریخ آن برای یک ماه دیگر است حتی اگر پول هم برسد شرایط ذهنی بازیکنان مساعد نیست. بازیکنان تحت فشار هستند و فقط به خاطر سرمربی تیم به میدان می‌روند و تا هر وقت که نفرزاده بگوید بازی خواهیم کرد حتی اگر به ما پول هم داده نشود. 

تقی‌زاده اظهار داشت: هر روز با ما صحبت از پول می‌کنند اما ما که چیزی ندیده‌ایم. مدیرعامل باشگاه هم سر قولش نیست. در چنین شرایطی آن بازیکنانی که رفته‌اند باید پول بگیرند تا برگردند. 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.