قلم نقاشی کودکان بیمار بر بوم سلامت و هنر

0
اشتراک

قلم نقاشی کودکان بیمار بر بوم سلامت و هنر

بهاره جهاندوست، دبیر اجرایی جشنواره در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما  گفت: «گروه بین المللی سلامت و هنر» قلم نقاشی کودکان بیمار بر بوم سلامت و هنردانشگاه علوم پزشکی تهران با همکاری بیش از۷۰ نهاد و سازمان دولتی، غیردولتی و انجمن های خیریه داخلی و خارجی با هدف ارتقای روحیه کودکان بیمار از طریق پیوند هنر و سلامت طی فراخوانی از تمامی کودکان ( زیر ۱۸ سال ) دعوت می کند با ارسال نقاشی به دبیرخانه این جشنواره، خاطرات خود از دوره بیماری یا دیدگاه خود درباره بیماری، محیط بیمارستانها، کادر درمانی و اهمیت سلامت را ارایه کنند. 
وی افزود: پس ازبرگزاری نخستین و دومین دوره جشنواره بین المللی نقاشی کودکان در تهران و بوداپست مجارستان،اختتامیه سومین دوره این رویداد بین المللی در حوزه هنر و سلامت، شهریور سال ۹۶ با حضور برگزیدگان جشنواره در شهر یاسی کشور رومانی برگزار خواهد شد. 
جهاندوست گفت: موضوع کلیه آثار سلامتی است و تمامی کودکان و نوجوانان زیر ۱۸ سال می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند . 
وی درباره  مشخصات آثار ارسالی به این جشنواره عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ آثار خود را ارسال کنند. اندازه‌ اثر باید در قطع A4 و ترجیحاً افقی باشد. همچنین لازم است شرکت‌کننده اطلاعات فردی از جمله نام و نام خانوادگی، سن، شماره تماس، نشانی پستی و در صورت ابتلا به بیماری، نام بیماری، نام بیمارستان و تاریخ بستری را همراه با اثر درج کند. 
دبیر اجرایی جشنواره گفت: متقاضیان می‌توانند آثار را به نشانی تهران، انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، بعد از بیمارستان امام خمینی، مرکز طبی کودکان، ساختمان شماره دو، طبقه‌۵، دبیرخانه جشنواره‌ نقاشی کودکان بیمار یا به ایمیل ifppp.heart@gmail.com  ارسال کنند. آثاری که از طریق ایمیل ارسال می‌شود باید با کیفیت حداقل ۳۰۰ DPI اسکن و ایمیل شود.  
جهاندوست افزود: از میان آثار دریافتی پس از داوری، ۲۰۰ اثر برای نمایش در نمایشگاه و چاپ در کتاب انتخاب خواهد شد و در مراسم اختتامیه جشنواره که شهریور ۹۶ در رومانی برگزار می شود، به آثار برگزیده گواهی بین المللی و جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.