پرداخت ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی آزادشهر

0
اشتراک

پرداخت ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی آزادشهر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از روز دوشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری آزادشهر، حبیب شفائی نوده درجلسه ستاد اشتغال این شهرستان، یادآور شد: پرداخت این میزان تسهیلات درقالب مصوبات کارگروه رفع موانع تولید و در راستای رونق تولید و ایجاد و یا ثبات اشتغال جوانان بوده است.
وی گفت: با پرداخت این میزان تسهیلات و نیز تسهیلاتی که توسط صندوق کارآفرینی امید و نهادهایی چون کمیته امداد و اداره تعاون آزادشهر در امر اشتغالزایی پرداخت شده، درمجموع برای ۴۷۲ نفر از جوانان این شهرستان ایجاد شغل شده است.
شفائی نوده اضافه کرد: در راستای فراخوان از واحدهای راکد و نیمه فعال و نیز طرح های با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد برای دریافت تسهیلات، تعدادی از واحدهای تولیدی آزادشهر با نیاز تسهیلاتی ۴۰۰ میلیارد ریال ثبت نام کردند.
وی تصریح کرد: درحال حاضر ۲۰ واحد تولیدی آزادشهر درنوبت دریافت تسهیلات مصوب شده در کارگروه رفع lوانع تولید قرار دارند که به مرور به آنان پرداخت می شود.
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، پیش از این فرماندار آزادشهر تعداد واحدهای ثبت نامی در سامانه بهینه یاب برای دریافت تسهیلات مورد نیاز را ۳۳ واحد اعلام کرده بود ضمن اینکه در این شهرستان ۵۵ واحد تولیدی وجود دارد.
همچنین درجلسه ستاد اشتغال آزادشهر که روز گذشته برگزار شد، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کمیته امداد و صندوق کارآفرینی امید این شهرستان نیز گزارشی از اقدامات خود در حوزه اشتغال ارائه کردند.
دراین جلسه همچین مقرر شد، صندوق کارآفرینی امید برای ایجاد فعالیت های تولیدی به هر روستا (هر روستا یک محصول) تسهیلات لازم را پرداخت نماید.
شهرستان آزادشهر با افزون بر ۹۱ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.
/۳۰۳۹/۱۸۶۰
دریافت کننده خبر : علی لکزانوری ** انتشار دهنده: تاج محمد شیری

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.