نماینده مجلس خطاب به پزشکیان: من خسته و تو دیوانه، ما را که برد خانه؟/کسی جرات دارد دستش را بلند کند

0
اشتراک

نماینده مجلس خطاب به پزشکیان: من خسته و تو دیوانه، ما را که برد خانه؟/کسی جرات دارد دستش را بلند کند

آفتاب‌‌نیوز : در جلسه سه شنبه-۱۴ دی- مجلس و هنگام بررسی لایحه برنامه ششم توسعه، محمدعلی وکیلی عضو هیئت رئیسه پیشنهاد حذفی را مطرح کرد. زمانیکه  رئیس مجلس از نمایندگان پرسید که آیا کسی هست که در مخالفت با این پیشنهاد نظری داشته باشد، وکیلی به شوخی گفت که«کسی اگر جرأت دارد دستش را بلند کند.»

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرآنلاین، شوخی که موجب خنده نمایندگان و رئیس مجلس شد و لاریجانی به او گفت: حالا کاری نکنید که همه دستشان را بلند کنند.

سرانجام پیشنهاد وکیلی رأی نیاورد تا رئیس مجلس با طعنه به این عضو هیئت رئیسه بگوید: این هم برای آقای وکیلی.

در ادامه جلسه، حجت الاسلام «مهدی افتخاری» نماینده مردم فومن و شفت در مجلس دهم در تذکری نسبت به رأی ندادن همکارانش انتقاد کرد و در ادامه با تکیه به ماده ۲۴ آیین نامه داخلی گفت: ما به آیین نامه سوگند خوردیم  که نسبت به حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم اقدام کنیم.

وی افزود: از آن طرف شما و هیئت رئیسه خسته هستید و نمایندگان هم از این سو خسته هستند،‌به قول آن بنده خدایی که میگفت«من خسته و تو دیوانه، ما را که برد خانه؟» شما خسته و این ور هم خسته، حقوق ملت را چه کسی باید پیگیری کند؟

در این هنگام مسعود پزشکیان که ریاست مجلس را بر عهده داشت با خنده به تذکر افتخاری پاسخ داد. او گفت: نمایندگان محترم مشارکت بیشتری داشته باشید.ما خسته نیستم آقای افتخاری! هنوز اول کار است و تا شب سرکاریم.(خنده)

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.