خلبانان و مهندسان ما از بهترین ها هستند

0
اشتراک

خلبانان و مهندسان ما از بهترین ها هستند

خلبانان و مهندسان ما از بهترین ها هستندبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، رحمت الله مه آبادی در مصاحبه با برنامه فرمول یک در شبکه یک سیما گفت: در شرایط تحریم مهندسان به سختی توانستند این صنعت را حفظ و نگهداری کنند و با فرهنگ جهادی و مقاومت این سامانه ها را به روز نگه داشتند.
وی درباره تاخیر ها افزود: متوسط عمر ناوگان هوایی ۲۲ سال است و تعدادی هواپیمای نسبتا جوان وارد ناوگان کرده ایم.
مه آبادی گفت: خرابی ها و شرایط جوی اجازه پرواز هواپیماها را با تاخیر مواجه می کند و تا اطمینان از ایمنی کامل هواپیما نباشد اجازه پرواز نمی دهیم.
وی افزود: یکی از باندهای فرودگاه مهرآباد در حال نوسازی است و در سالهای گذشته به علت اعتبارات کم و بی توجهی نوسازی نشده است.
مه آبادی گفت: پیشرفت کار باند فرودگاه مهرآباد خوب است و برای نوسازی آن یک مشاور خارجی داشتیم و ۱۰۰ میلیارد تومان برای نوسازی آن هزینه می شود.
وی افزود: فرودگاه مهرآباد با ۷۰ سال قدمت به لحاظ طراحی و ساخت یکی از فرودگاه های خوب است و امسال طی تشریفاتی ثبت ملی می شود.
مه آبادی گفت: برای تکمیل رینگ فرودگاه مهرآباد ۲۰ میلیارد تومان هزینه شده است.
وی افزود: فرودگاه مشهد را به رنکینگ جهانی برده ایم .
مه آبادی گفت: خدمات هوایی با سامانه های ارتباطی ،کمک ناوبری و راهداری امکانپذیر است که ما در دو سال گذشته برای گذر از آسمان ایران به بیش از هزار و ۱۰۰ پرواز عبوری خدمات هوایی ارائه داده ایم.
وی افزود: امسال تا نیمه سال آینده تمام سامانه های ارتباطی ما نوسازی می شود و تجهیزات مورد نظر این سامانه ها خریداری شده است.
مه آبادی گفت: در حوزه کمک ناوبری سامانه های خوبی خریداری کرده ایم و اولین راداری که خریداری شده در حال انتقال به کشور است.
وی افزود: یکی از بهترین مسیرهای پروازی، عبور از آسمان کشور است که امکانات آن فراهم است.
مه آبادی به قرارداد خرید ۲۰۰ فروند هواپیما اشاره کرد و گفت: ۸۰ تا از این هواپیماها از شرکت هواپیمایی بوئینگ و ۱۰۰ فروند نیز از شرکت هواپیمایی ایرباس و ۲۰ فروند نیز شرکت ای تی آر است.
وی افزود: در حال توسعه زیر ساختها هستیم تا با ورود این هواپیماها خدمات رسانی به خوبی صورت بگیرد.
مه آبادی گفت: در شرق کشور فرودگاه هایی برای تعمیر و نگهداری احداث می شود .

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.