۹ دی متعلق به هیچ جناحی نیست

0
اشتراک

۹ دی متعلق به هیچ جناحی نیست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار مهر، مهرداد بذرپاش چهارشنبه‌شب در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در مصلای رامسر با گرامیداشت حماسه ۹ دی اظهار داشت: مردم در این حماسه به‌موقع و به‌وقت یک موضع گرفته‌اند، ازاین‌رو ۹ دی ماندگار شده است.

وی از روز ۹ دی به‌عنوان روز تصمیم بزرگ یک ملت و یاری‌کردن ولی زمان یادکرد و گفت: ۹ دی متعلق به همه ایران است و متعلق هیچ جناحی نیست و تا جنگ فقر و غنا هست، ۹ دی نیز وجود دارد.

بذرپاش با عنوان اینکه تازمانیکه ستیز استحاله و استقامت وجود دارد، ۹ دی نیز پابرجاست گفت: ۹ دی تمام شدن دعوای دو کاندیدا و طرفداران آن نبود بلکه یک حماسه ماندگار بوده است.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس نهم بابیان اینکه ملت ایران همواره با دشمنی دشمنان مواجه است، افزود: بعد از انقلاب درمسیر بودن و ساده بودن رنگ و بوی اسلامی گرفت و دشمنان در تلاش هستند تا با دوقطبی کردن فضا و اهداف راهبردی به اهداف دست یابند.

بذرپاش به برجام و توافق هسته‌ای اشاره و اضافه کرد: ما دنبال سلاح و بمب هسته‌ای نبوده و نیستیم بلکه می‌خواهیم کشور قوی و اساسی درزمینهٔ‌های مختلف ازجمله هسته‌ای شویم و در حال حاضر آمریکا سه برابر بودجه ایران بودجه تعریف کرده تا درزمینهٔ تحقیقات صنعت هسته‌ای هزینه کند.

وی افزود: ایران نیز به‌واسطه دانشمندان جوان ازجمله شهید احمدی روشن درزمینهٔ تحقیقات هسته گام‌های ارزشمندی برداشته است اما عده‌ای معتقد هستند که اگر قرار است اقتصاد به توسعه دست یابد باید از موضوع هسته‌ای دست‌برداریم.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه برجام به‌خودی‌خود اصالت نداشته است گفت: در داخل کشور یک‌دو قطبی بنام اقتصاد هسته‌ای شکل گرفت و برخی آن را نیز پذیرفته‌اند و در این صورت‌مسئله پروژه نفوذ مطرح می‌شود.

بذرپاش عنوان کرد: ضمانت برداشتن تحریم‌ها این است که تحریم‌ها از نظام قانون‌گذاری عبور کند و در قضیه برجام با دولت و مجلس آمریکا باید توافق می کردیم نه با اوباما زیرا در این صورت دستمان به‌جایی بند نیست.

وی بابیان اینکه برجام را نباید به رئیس‌جمهور آمریکا بندکنیم تصریح کرد: متأسفانه اوباما نیز اعمال تحریم‌ها را لغو نکرد و هنوز پول نفتی که می‌فروشیم برنمی‌گردد و تمام قوانین تحریمی را برنداشته‌اند و برای بازگشت به قبل از برجام حداقل سه زمان نیاز دارد.

بذرپاش مبنای شعار نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران را دوقطبی شدن در کشور بیان کرد و گفت: اگر در سوریه و لبنان حضور داریم در واقع برای امنیت خودمان است و یکی از دلایلی که دشمنان به ما حمله نظامی نمی کنند، این است که از مقاومت ملت در هراس هستند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.