اخباری از ورزش در آموزش و پرورش البرز

0
اشتراک

اخباری از ورزش در آموزش و پرورش البرز

فرشید علیزاده روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این مسابقات دانش آموزان دختر استان دردوره های تحصیلی متوسطه اول و دوم شرکت کردند.
وی اظهار کرد: مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی دانش آموزان دختر دوره های تحصیلی اول متوسطه(نوجوانان) و دوم متوسطه(نوجوانان) استان به میزبانی کارشناسی تربیت بدنی ناحیه سه کرج برگزار شد که نتیجه آن در دو بخش اتفرادی و تیمی مشخص شد.
وی بیان کرد: دربخش انفرادی دوره ی تحصیلی دوم متوسطه مقام اول را فاطمه محمدی ، مقام دوم شیما کاظمی و مقام سوم را ساحل تیر کسب کرد.
وی یاد آور شد: در دوره تحصیلی اول متوسطه نیز مقام اول را مهدیه اقدمی ، مقام دوم معصومه موسوی و مقام سوم را دنیا سرباشی
به خود اختصاص داد.
وی در ادامه به نتایج تیمی این دوره از مسابقات دو صحرانوردی در البرز اشاره کرد و یاد آور شد: در دوره تحصیلی دوم متوسطه مقام اول را آموزش و پرورش ناحیه۴کرج ، مقام دوم ناحیه یک کرج و مقام سوم را ناحیه۲کرج به دست آورد.
وی اضافه کرد: در دوره تحصیلی اول متوسطه نیز مقام اول را آموزش و پرورش ناحیه یک کرج ، مقام دوم ناحیه ۴کرج و مقام سوم ناحیه ۳ کرج کسب کرد.
*******دوره ی داوری والیبال معلمان تربیت بدنی
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت : دوره داوری درجه سه والیبال ویژه ی معلمان تربیت بدنی خواهر استان البرز طی ۵ روز باحضور مدرس از فدراسیون والیبال در سالن ورزشی فاطمه پزشکی ناحیه ۴ کرج برگزار شد.
علیزاده هدف برگزاری این گونه دوره را آشنایی با منابع و مطالب تخصصی و بروزِ مرتبط با وظایف شغلی معلمان تربیت بدنی و بالا بردن سطح آگاهی و تخصص آنها ذکر کرد.
وی بیان کرد: برای بالابردن کیفیت برگزاری رویدادها و المپیادهای ورزشی در سطح مدرسه ، منطقه ، استان و کشور بکار گیری نیروهای درون سازمانی ضرورت دارد به همین دلیل برای معلمان تربیت بدنی در رشته های مختلف دوره های تخصصی را در استان برگزار می کنیم.
******جشنواره همکانی استعدادیابی ورزشی البرز
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: این جشنواره استعدادیابی ویژه دانش آموزان دختر و پسر ۱۰ تا ۱۲ سال در استان برگزار شد.
علیزاده اظهار کرد: این جشنواره با مشارکت اداره کل ورزش وجوانان البرز با همکاری آموزش وپرورش به منظور اجرای آزمون ها و تست های تخصصی انجام شد.
وی گفت: در این جشنواره از دانش آموزان فعال در ۵ رشته ورزشی بسکتبال ، تکواندو ، تنیس ، کشتی و والیبال آزمون ها و تست های تخصصی گرفته شد.
۲۸۱۹/۱۵۳۵خبرنگار: مهین مالمیر**انتشار دهنده:داریوش غفاری

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.