تسهیلات تازه برای سفر در مسیر دریایی بندر عباس – بندر خصب

0
اشتراک

تسهیلات تازه برای سفر در مسیر دریایی بندر عباس – بندر خصب

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ؛ مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی جامعه دریای ایران (مانا) با اشاره به تداوم فعالیت خط کشتیرانی مسافری در مسیر بندرعباس – بندر خصب اظهار داشت: روز به روز به میزان استقبال مردم برای استفاده از این خط کشتیرانی افزوده می شود.
محسن ضیایی ادامه داد: یکی از اقدامات سرمایه گذار این خط کشتیرانی برای جذب بیشتر گردشگر، امکان سفر دریایی برای چهار نفر با خرید سه بلیت است به طوری که مسافران می توانند با خرید همزمان سه بلیت، برای نفر چهارم بلیت رایگان دریافت کنند.
این مقام مسئول در استان هرمزگان گفت: این تسهیلات می تواند گردشگران بیشتری را برای استفاده از این خط دریایی ترغیب کند و سفرهای این کشتی را افزایش دهد و سفرهای این کشتی از یک روز به چند روز در هفته افزایش یابد.
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان اظهار داشت: سفر به عمان از طریق دریا در مقایسه با سفرهای هوایی به لحاظ هزینه بسیار مقرون به صرفه تر است.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر این  خط دریایی مسافری فقط در روزهای شنبه در مسیر بندرعباس- بندر خصب فعال است، گفت : این کشتی مسافربری ظرفیت حمل ۱۰۰ نفر مسافر را دارد.
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان در ادامه گفته های خود همچنین از انجام تبلیغات گسترده به منظور جذب گردشگران ایرانی برای سفر به کشور عمان از طریق این خط کشتیرانی مسافری خبر داد.
ضیایی گفت : این امر از طریق دفاتر خدمات مسافرتی فعال در استان هرمزگان صورت می گیرد که امیدواریم هر چه سریعتر شاهد رونق این خط دریایی در مسیر خصب- بندر عباس باشیم.
این مقام مسئول در استان هرمزگان تصریح کرد: انتظار می رود با برنامه ریزیهای گسترده ای که در زمینه تبلیغات برای جذب مسافر به این خط کشتیرانی از طرف مقامات هر دو کشور در حال انجام است، در آینده ای نه چندان دور شاهد رونق چشمگیر در فعالیت این خط کشتیرانی باشیم.
خط کشتیرانی مسافری در مسیر بندر عباس – بندر خصب برای نخستین بار درچهار مهر ماه سال جاری با ورود ۵۰ نفر از گردشگران عمانی به بندر عباس به طور رسمی فعالیت دریایی خود را آغاز کرد.
ضیایی تاکید کرد: رونق خط کشتیرانی در مسیر بندرعباس – بندر خصب باعث افزایش مراودات دو کشور و نیز توسعه هر چه بیشتر توریسم دریایی در آبهای خلیج فارس خواهد شد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.