ساختمان جدید پایگاه اورژانس جاده ای مهاباد افتتاح می شود

0
اشتراک

ساختمان جدید پایگاه اورژانس جاده ای مهاباد افتتاح می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار مهر، غفور راستین ظهر پنجشنبه در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه در خصوص ویژگی های این پروژه اظهار داشت: افتتاح این ساختمان با کمک خیران انجام شده است که امسال ۶۰ دستگاه آمبولانس ۳۱۵ در سطح استان تحویل داده شد که دو دستگاه از این آمبولانس ها در اورژانس پیش بیمارستانی اردستان استفاده می شود.

وی ادامه داد: اردستان شش پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی دارد که ۵ مورد آن جاده ای و یک مورد شهری است که در طرح تحول سلامت و تا پایان برنامه پنجم توسعه، تاییدیه راه اندازی دو پایگاه پیش بیمارستانی در اردستان تصویب شده است.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان اصفهان افزود: یکی از این پایگاه‌ها برزوان (نیسان) است که قرار بود با همکاری اورژانس پیش بیمارستانی، مرکز مدیریت فوریت های پزشکی و مرکز بهداشت استان اصفهان راه اندازی شود.

وی ادامه داد: دومین پایگاه در مسیر اردستان به اصفهان در روستای وقم، راه اندازی خواهد شد.

راستین گفت: ما برای راه اندازی هر پایگاه پیش بیمارستانی ماهانه بین ۲۵ تا ۳۵ میلیون تومان هزینه نیاز داریم که عمده مشکلی که همواره در این پایگاه ها وجود دارد، تامین نیروی انسانی است.

وی استاندارد بکارگیری نیروی انسانی در هر پایگاه را ۹ نفر دانست و افزود: در حال حاضر شش نفر در هر پایگاه فعالیت دارد که قرار است ۲۷۲ نفر به زودی در پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان استخدام شوند.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان اصفهان اضافه کرد: تنها مساعدتی که رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در این راستا انجام داد این بود که سال گذشته اجازه فعالیت ۱۵۰ نیروی شرکتی در این پایگاه ها را صادر کرد و امکان دارد امسال به غیر از ۲۷۲ نفر، ۱۵۰ نیروی شرکتی نیز جذب پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی شوند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.