مظنون قرقیزستانی انفجار کلوب شبانه ترکیه، دخالت در این ماجرا را انکار کرد

0
اشتراک

مظنون قرقیزستانی انفجار کلوب شبانه ترکیه، دخالت در این ماجرا را انکار کرد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «یاخه ماشراپوف» دارنده گذرنامه‌ای که  عکس آن در شبکه‌های اجتماعی  در سوم ژانویه پخش شد و ادعا شد که در جریان انفجار کلوب شبانه استانبول ترکیه نقش داشته، منکر هرگونه دخالت در این حمله تروریستی شد.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری «ای کی آی» یاخه ماشراپوف امروز سه‌شنبه ساعت ۷ صبح به وقت بیشکک از ترکیه وارد فرودگاه ماناس قرقیزستان شد و از آنجا عازم شهر «اوش» گردید.  

به دنبال پست شدن عکس گذرنامه او در شبکه‌های اجتماعی از سوی کاربران ترکیه‌ای، کمیته امنیت ملی قرقیزستان هنگامی که ماشراپوف به منطقه شهر خود در کاراسوو در جنوب قرقیزستان رسید او را با خود ب برای بازجویی به کمیته یاد شده بردند. وی البته منکر دخالت در این اقدام تروریستی شد.

وی در گفت‌گویی اعلام داشت: «من از بیشکک در یکم ژانویه عازم استانبول شدم  و بعد از خاتمه کار تجاری به فرودگاه  استانبول رفته و سوار هواپیما شدم. بعدا پلیس ترکیه مرا برای بازجویی از هواپیما پیاده کرد و یک  ساعت تحت بازجویی قرار داشتم.  این هواپیما نیز به مقصد بیشکک به همین دلیلی با یک ساعت تاخیر پرواز کرد. پلیس ترکیه سپس توضیح داد که عکس من شباهت نسبی به مظنون این ماجرا دارد. آن‌ها سپس معذرت خواهی کرده  و مرا به هواپیما بازگرداندند.»

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: «هنگامی که این حادثه تروریستی در ۳۱ دسامبر رخ داد من در قرقیزستان  بودم و کشور را در روز یک ژانویه به مقصد استانبول ترک کردم و آن‌گاه سوم ژانویه نیز دوباره به بیشکک برگشتم.»

این عملیات تروریستی منجر به کشته شدن ۳۹ نفر در شب ۳۱ دسامبر شد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.